• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Prastaré divy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lukula

Velmistr písma
Ahoj Ódine,

dovol mi, abych upozornil na několik nesrovnalostí. Protože si ale uvědomuji, že správa wiki Elvenaru není hračka a tuto sekci máš nyní asi i pod dohledem, předem se omlouvám, jestli jsou mé připomínky zbytečné. ;)
V sekci Prastaré divy -> Základní informace chybí zmínka o nových divech, které jsou dostupné už v polovině II a III kapitoly a také o Zapomenutých a Vílích divech.
screen 1.jpg


S tím souvisí i úprava sekce Prastaré divy -> Hlavní nabídka, kde je také zmínka o prvním divu až ve IV kapitole.
screen 2.jpg


Dále sekce Prastaré divy -> Úlomky run, kde by chtělo doplnit chybějící ikony nových úlomků run.
screen 3.jpg


V neposlední řadě Prastaré divy -> Vylepšení prastarých divů, kde je potřeba upravit věty viz. další dva screeny (již je 15 levelů).
screen 4.jpg


screen 5.jpg


A nakonec maličkost v podobě šotka v sekci Prastaré divy -> Zapomenuté prastaré divy -> Ruiny strážní věže. Chybí jedno slůvko ve větě, aby měla smysl... ;):D
screen 6.jpg


A to je vše. Doufám, že nejsem velkej hnidopich. Jen se mi to wiki stalo studnicí moudrosti pro novou soutěž a tak si dost všímám i těchhle informací. :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj @Lukula,

jde o to, že včera odpoledne jsem Wiki upravoval a přidával nové divy tak, abyste mohli zjistit, co přidávají za bonusy a jestli se vyplatí je stavět. Tudíž mi již na úpravy všeobecného popisu divů nezbyl čas a abych pravdu řekl, tak jsem to i opomněl. Tedy, za všechny poznatky Ti velice děkuji, během chvíle je upravím.

Obrovský dík! :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru