• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Průzkum provincií

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4674
  • Vytvořeno

DeletedUser4674

Guest
Ahoj
Chtěl bych se zeptat jak je to s obtížností průzkumu provincií. Když mám na mapě třeba 4 neprozkoumané provincie, všechny se tváří jako střední obtížnost, tak po prozkoumání jedné se zbylé 3 změní na obtížnost těžké. Zkoušel jsem i počkat až budu mít na začátku II kapitoly truhlu, ale situace se nezměnila. příjde mi že obtížnost i blízkých provincií se zvyšuje dost rychle. Je to tak správně nebo dělám něco špatně?

Mirunakn
 

DeletedUser4225

Guest
Obtížnost provincií se odvíjí od vzdálenosti od města, velikosti oddílu tvé armády, a také se to odvíjí od výzkumu pokročilejších průzkumníků, neboli jakmile postoupíš do další kapitoly (ne otevřením truhly, ale vyzkoumáním pokročilejších průzkumníku)
Aspoň dle mého názoru to tak je, pokud se pletu, tak mě někdo opravte.
 

milda0007

Pokročilý žák
Zdravím :)
Se vzdáleností od tvého města a s počtem prozkoumaných provincií se dá se říci i zvedá obtížnost prozkoumaných, čas na průzkum a náklady v mincích na průzkum provincií. Zase ale na druhou stranu ve výzkumu máš možnost zkoumat velikost oddílů se kterými v provinciích bojuješ. takže až vyzkoumáš další velikost oddílu provincie se z obtížnosti těžká změní pravděpodobně na střední obtížnost, protože v protože v provincii můžeš již bojovat s větším počtem vojáků v oddílu.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
jednoduše řečeno - s každou jednou provincií, kterou vyzkoumáš, se všechno ostatní maličko zdraží (tedy stíží). je vidět právě na ceně za průzkum. tedy chceš-li dokončit jeden kruh, poslední provincie už bude mnohem náročnější, než ta úplně první. byť mají stejnou vzálenost.

a pak to jde samozřejmě nahoru s každým dalším kruhem, jak píšou kolegové.

a vzálenost provincie zjistíš na počtu bodů, které dostaneš za vyřešení střetu. tedy např. 5 bodů do žebříčku = vzdálenost 5.
 

DeletedUser4674

Guest
Díky za odpověď. Všechno ostatní je mi jasný, jenom mě přišlo divný, že se obtížnosti ve stejném okruhu mění v závislosti na počtu vyzkoumaných provincií. Ale jak píšeš je to tak.
 
Nahoru