• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Pozvánka pro všechny hráče

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4646
  • Vytvořeno

Pozvánka pro všechny hráče i hráče ze společenství?


  • Celkový počet hlasujících
    11

DeletedUser4646

Guest
[Shrnutí] – Umožnit pozvat hráče jiného společenství

[Podrobnosti] - Umožnění pozvat hráče z jiného společenství do dalších společenství. Doposud funguje jen možnost pozvat hráče kteří nejsou ve společenství a z hráčů kteří jsou ve společenství pozvat nejde.

[Důvody] - Právo hráče si vybrat zda pozvánku odmítne či ne dle jeho uvážení. Je jasné že jen tak hráč ze společenství neodejde než se dostane do jiného.Ale možnost vybrat si třeba lepší společenství by tomu hodně pomohla ...

[Dopad na jiné herní prvky] - Vylepšení společenství a práv hráčů.
 

DeletedUser2933

Guest
Nezlob se na mě,ale Tvůj nápad se mi nelíbí.Přetahovat hráče z jiného spolku není pro mě férový přístup.Každý hráč se může svobodně rozhodnout do jakého spolku vstoupí a za jakých podmínek .Většina spolků to má v popisu,Za mě tedy máš NE
 

DeletedUser4646

Guest
@santpaola44 - No každý hráč by měl mít právo volby a co když by to fungovalo naopak že by hráč v daném společenství zažádal o přijetí do jiného? to už se jako přetahování brát nedá. Ale ani pozvánky jiného společenství a ani že by hráč mohl žádat o vstup do jiného tu není. A kdo dobrovolně odejde aby byl nějaký čas bez společenství? I z nefunkčního společenství má daný hráč jisté výhody o které by na čas přišel. Hlavní problém je že se ověří pevnost společenství a jak to funguje a také nároky na hráče od velitelů atd. Fér soutěž o hráče. Ale chápu a počítám že negativní hlasy budou proti tomu.
 

DeletedUser3754

Guest
Pokud chceš usilovat o hráče který je už v jiném společenství tak mu snad napíšeš soukromou zprávu a on se poté může rozhodnout zda Tvou nabídku příjme. Tato hra je i o komunikaci a né o bezhlavém rozesílání pozvánek do všech stran. Toto se mi zdá naprosto zbytečné.
 

Saux

Znalec fóra
Tak lanařit hráče z jiného společenství není opravdu asi zrovna moc košér, ale i mně už takhle jiný spolek nedávno nabídl, jestli bych nechtěl přejít k nim (samozřejmě ne přes klasické "pozvání hráče", ale napsali mi zprávu). Je to těžký, sehnat nového hráče do týmu - např. já už nějaký čas hledám náhradu za dva odpadlíky (ale členy jiných spolků neoslovuji), a výsledek je prachbídný - naprostá většina jich ani neodpoví...
 

DeletedUser4646

Guest
@anotherka - To jistě může každý napsat zprávu ale lepší a etičtější je pozvánka která je rychlá a nijak neovlivní úsudek a hráč si může vybrat dle svých myšlenek.

Ale chápu ten strach :D:D:D
 

DeletedUser3754

Guest
Strach z čeho? :rolleyes:


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Tohle se mi opravdu taky nelíbí. Pokud chce hráč společenství opustit a přejít do jiného, tak vždy fungovala komunikace. Stejně ti většina fungujících společenství každou žádost hned nepřijme, většinou vyžaduje napsat veliteli, apod. A pokud chce někdo někoho přetahovat, tak by měl mít moc dobrý důvod mu to vysvětlit jinak, proč zrovna jeho společenství není dost dobré. A vůbec ta myšlenka, pak to přesně dopadá, že mizí lidi na písknutí.
 

DeletedUser4646

Guest
@anotherka - no z přetahování hráčů ale pevné a fungující společenství se přece nemají čeho bát ne? A vůbec nechápu jiný důvod mimo strachu z úbytku. :D

Mimo to jsou i hráči kteří si třeba založí svoje společenství z důvodu výhod třeba turnajů apod. Ano někteří jsou takto spokojení a někteří kvůli tomu že nechtějí čekat. Tento nápad by byl dobrý i jako oživení když by lepší hráči se přesouvají do lepších společenství na základě jejich úsudku, a ostatní by pomáhali i tím že by brali i začátečníky či pokročilé a tím by se pomohlo celé hře kdy více hráčů by se mohlo rychleji dostávat dále ve hře. Tím by se postupem času dosáhlo i trošičku vyrovnanému stavu na středně pokročilejší uživatele a možnost větší šanci v událostech eventy, turnaje, dobrodružství. Ale to chce se nad tímto návrhem zamyslet tímto směrem i přes možnou negativní vidění které já nějak nechápu. Jde o fér soutěž o hráče podmínek společenství a priorit daného hráče.
 

DeletedUser3754

Guest
@Nightwish89 Číst mezi řádky rozhodně neumíš. Já určitě strach z ničeho takového nemám. Ano taky jsem si na začátku hry založila spolek abych vyzkoušela jak vše funguje a nadruhý den jsem si našla na fóru společenství, které mě přijalo a pomohlo mi. I díky tomu jsem tady našla dost rad. Pokud někoho hra nezaujme v prvním týdnu už se k ní stejně nevrátí. Já vidím jako oživení hry dobrodružství společenství, turnaje a události.
Pořád máš možnost lidem napsat a přemluvit je. A jak vidím s tím nemáš problém :rolleyes:
 

DeletedUser4646

Guest
@anotherka - Tak každý může někomu psát ... jenže kdo by se s tím vypisoval? Možná jen erární zpráva. A mimo leklých ryb jsou i aktivní hráči kteří ale mají svoje společenství právě i na možném důvodu že někteří moc řeší turnaje a dobrodružství a ve svém mají klid. A fakt nechápu proč hráči bez společenství nabídku pozvánek mít mohou a hráči ve společenství již ne. Jak to čtu jak chci pořád vidím jen důvod nesouhlasu možnost tzv. přetahování hráče. (teda když přehlížím komentáře na mou osobu) :p
 

Prealiena

Velmistr písma
Tento nápad hodnotím jako naprosto zbytečný.
Sama mám pozitivní zkušenost se změnou spolku.
Nelíbil se mi minulý, tak jsem si našla jiný a domluvila to s velitelem přes zprávy.
Poslat pozvánku mi šlo hned po výstupu a ještě ten večer jsem byla v novém.

Když chce někdo změnit společenství, tak je aktivně vyhledává a když chce někdo hráče z jiného společenství, tak ho aktivně osloví.
Není potřeba posílat oficiální pozvánky. A nevidím na tom ani nic etičtějšího.
Nenapadá mě jiný praktický dopad, než bezhlavé rozesílání pozvánek volným i "zabraným" hráčům. K čemu by to pak bylo?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3079

Guest
Tento nápad by byl dobrej. Kdyby se tam dala možnost ještě u sebe v nastavení: Nepříjmám žádné nové přihlášky, aby tak nemohli jiní, někoho kdo chce být v klanu kde je, spamovat a takto obtěžovat. Protože by ti mohlo denně chodit furt od někoho nové přihlášky.

I když já to dělám tak, že těm lidem napíšu a domluvíme se na přestupu a tak. Což je také dobré a více osobní, když se to týká už klanu a tak =)

;)
 
Nahoru