• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Poznej budovu

Kvietko

Šéfkuchař
Mám dotaz, proč je dnešní obrázek tak malý, není na něm nic vidět, jak rozpoznat to nic na obr. :rolleyes:
 

Danny357

Učedník
Mám hloupý dotaz, náklady a požadavky se myslí náklady od 1. úrovně do úrovně "x" nebo pouze náklady na vylepšení z předešlé úrovně?

Ps: 7. úkol je opravdu špatně vidět, nedalo by se to zvětšit, prosím?
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Omlouváme se za komplikace spojené s úkolem. Rozhodli jsme se, že dneska vyjde upravený 7 úkol ve 20.00 hodin.
 

Kvietko

Šéfkuchař
Děkuji za nový obrázek k 7. úkolu, mám ale problém, u 5. úkolu jsem u odpovědi zapomněla napsat, že se jedná o 5. úkol, dá se to doplnit? Odpověď mám přímo pod úkolem....
 

Hexik

Znalec fóra
zatim jen nakukuji na obrazky a vetsinu jsem uz poznala musim rict ze cislo 7 ma velky rozdil v rozpoznani, nyni jsem si celkem jista co to je, no uz jsem si dlouho nezasoutezila snad se k tomu i dokopu...........

takze jsem neco vypotila a doufam ze neprosviham pokracovani musim rict ze v par budovach jsem byla tesne vedle, tedy doufam ze tam zadnou chybu nemam a tesim se na dalsi ukoly
 
Naposledy upraveno:
Nahoru