• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Použitie kúzla na už okúzlenú budovu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5800
  • Vytvořeno

DeletedUser5800

Guest
Už velakrát sa mi stalo, že som omylom použil kúzlo na budovu, ktorá už okúzlená bola. Budovy sú pri sebe, nie je problém sa uklepnúť. Tákéto kúzlo je v podstate zahodené, lebo jeho účinok sa prejaví až po vypršaní pôvodného kúzla, spravidla v noci keď spím. :-( Nebolo by možné spraviť potvrdzovacie tlačítko v prípade, že sa hráč pokúša použiť kúzlo na už očarovanú budovu a tak zabrániť takýmto omylom???
 

Lovec Krys

Legenda
Upřímně, jedině, že by se to v nastavení dalo vypnout.
Já občas kouzlím i několik kouzel za sebou na stejnou budovu a vážně bych to nechtěl potvrzovat.
 

DeletedUser4336

Guest
Přesně tak, někdy se kouzlí na sebe, tak aby to furt nevyskakovalo.
 

DeletedUser3966

Guest
Tahle funkce je pěkně udělaná na mobilní verzi. Narozdíl od PC se možnost okouzlení ztratí a člověk okouzlí každou budovu jen jednou. Ale pouze při jednom vytažení kouzla z inventáře, při zopakování akce jdou opět všechny budovy znovu okouzlit.
 

DeletedUser4336

Guest
No já opakované kouzlení používal hlavně pro organizované vykouzlování many na kulturních budovách, to jsem je někdy objel třeba desetkrát, takže nějaké komplikace bych neuvítal. Opakované inspirující rozjímání by bylo možná fajn, ale myslím se, že je to záměr (kromě toho mám takový dojem, že už se to tu i řešilo). Jedná se o kouzlo bez další interakce, a existuje jen jeho jediný exeplář, trvá i déle, takže se moc nedivím, že se po nás chce vyvinout onu akci si ho opětovně zakouzlit, než jen naklikat měsíc dopředu a o víc se nestarat. Co mi však nikdo nikdy nevysvětlil, proč zrovna věže prosperity se na mobu tváří jako trvale okouzlené (stejný efekt, jen s malou změnou světélek).
 

DeletedUser3966

Guest
@Pauleo Co mi však nikdo nikdy nevysvětlil, proč zrovna věže prosperity se na mobu tváří jako trvale okouzlené (stejný efekt, jen s malou změnou světélek).

Řekla bych že je z toho důvodu že mají vliv na kouzlo síla zásob, jen můj odhad
 

DeletedUser5800

Guest
Doteraz som používal kúzla iba na manufaktúry a dielne. Použiť ich na budovy na manu ma FAKT nenapadlo. Dííík za túto informáciu. Preto teraz chápem Vaše nie príliš nadšené reakcie. Stále je však vela hráčov, ktorí sa k mene ešte nedopracovali a pre nich naozaj nemá zmysel klikať duplicitme. Páči sa mi ale tá myšlienka mať možnosť to vypnúť / zapnúť v menu. Lovec, palec hore za ten nápad.
 

DeletedUser4336

Guest
Sosalka >> No ale jednak jen na mobilu, a druhak kdyby to tak bylo, svítilo by např. i Elvenarské nákupní centrum, protože posiluje kouzlo magická výroba. Někdo mi někde zase kdysi řekl, že je to efekt těch vodopádů, ale prostě já v tom vidím efekt okouzlení no a vždy mě to trochu zmate.

MM2000 >> Od dob vylepšeného dračího opatství samozřejmě, ale výhoda je, že nemusíš kolikrát dlouho čekat, a hlavně se ti nestihne rozpadnout moc many, když dotahuješ na velké hodnoty při vylešování např. hlavního sídla, apod.
 

DeletedUser5800

Guest
Viem, že toto nie je správne vlákno na moju otázku, ale aj tak sa musím spýtať: Hneď som bežal okúzliť budovu na manu zistol som, že jedíné kúzlo, ktoré na ne funguje je MAGICKY DAR. Použitie tohoto kúzla zvýšilo kultúru tejto budovy ale nedalo mi ani jednu manu navyše. Prosím vysvetlenie o akých kúzlach na tieto budovy to vlastne hovoríte. Dík.
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
@MM2000 : Pokud máš ve svém městě postavený prastarý div Dračí opatství, získáváš za každé použití kouzla určité množství many. Případně pokud vlastníš Maják dobrého sousedství, pak okouzlené kulturní budovy na manu se sousedskou výpomocí produkují více many :)
 
Nahoru