• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Potomci draka

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ahoj všichni! :)

Společenství Potomci draka hledá 1 hráče, který se bude podílet s námi na rozvoji našeho společenství a společně s námi hrát a bavit se :)

Co tedy nabízíme...
~ Veselou a přátelskou komunitu lidí, kteří se znají a hrají spolu rádi už nějakou chvíli (někteří z nás od začátku / od příchodu společenství do hry)
~ Aktivní obchod ve společenství a pomoc s výměnou surovin.
~ Jakoukoliv pomoc ohledně hry - rady, tipy/triky, suroviny a vše, co vám může pomoct v růstu i zábavě.

...a co požadujeme?
~ Nejdůležitější podmínka, kterou naše společenství vyžaduje, je pravidelná denní motivace. Tu se snažíme v rámci možností úspěšně dodržovat všichni a rádi bychom takto zůstali :) Samozřejmě ne vždy se povede nebo to jde, ale i pro to už máme zaběhnutý určitý systém. Každopádně, pořád bereme, že to je jen hra a hrou se má člověk bavit! :) Na druhou stranu jsme si vybojovali a udrželi krásné místo a to jen díky tomu, že si obětavě pomáháme a obětujeme pro ostatní trochu toho času. Proto na motivacích trochu více lpíme :)
~ Druhá a poslední podmínka je bodová hranice. A to taková, že přijmeme hráče, který je na 1000. a lepším místě v žebříčku.
~ Ačkoliv to není podmínka, rádi přijmeme přednostně hráče, který má smysl pro humor, je fajn a rozumný. Povídaní na chatu není podmínkou ani nikoho nenutíme, ale věřte, že s tím je hra zábavnější (jak pro vás, tak i pro nás) a budete se o to víc rádi vracet :) My vás rádi vtáhneme do našeho chatu mezi nás :)


Pokud se tedy najde někdo takový, ozvěte se prosím ve hře mě nebo naší milované královně - hráčce Flemme. Když něco připíšete stručně o sobě na začátek, bude to jen dobře :)
Těšíme se na nového hráče! :)
 

DeletedUser76

Guest
Ráda bych zde poděkovala upřímně všem hráčům spolku Potomci draka.
Vážím si vlídného , milého přijetí , možnosti nahlédnou - ti pod pokličku tohoto skvělého spolku a zahrát si byť jen na okamžik
hru s tak skvělými hráči.
Všichni jste úžasní , bylo mi velkou ctí Vás poznat :)
Zdejšímu obecenstvu oznamuji, že jsem se vrátila se všemi kolečky v hlavě v pořádku do svého smrdutého týpí mezi kožešiny a bizony
a opět vesele si pokuřuji svoji dýmku :D.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
To nás mrzí takovýhle rychlý přeskok zpět. A to už jsme mysleli jak budeš "naše" :) Škoda. Tak pak pozvi na zabijačku nějakýho bizona aspoň :p
 

DeletedUser76

Guest
Já jsem i vaše , fakt nekecám :D, jedině Wakan Tanka a Potomci draka, nikdo jiný :D. Jsem dneska tak tlačila,tedy snažila jsem se aby ze mne vypadl klon :D, nemám ještě to pořádně zmáknuté , ale já na to přijdu, určitě :D a budu u vás i ve Wakaně ,to by se mi moc líbilo, to by bylo báječné :D.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak nabídka opět platí, akorát hledáme alespoň 2 hráče :) Vše ostatní zůstává tak, jak je v prvním příspěvku psáno.
 
Nahoru