• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Postupné Dějové Questy

DeletedUser2939

Guest
Zdravím
Dostal jsem se do Fáze kde mám Pro mne naprosto nepochopitelný a nerealizovatelný postupový úkol.( ten co nejde odmítnout)
Ukázka Elfí Moci Vyřeš 3 střety Bojem.
fmalbz

Tak že jsem vlastně s úkoly skončil, Jelikož hra nabízí různé strategie a taktiky hraní přijde mi tento úkol Totálně na Hlavu .
 

Magni

Guest
Úkol "Ukázka elfí moci" není povinný úkol. Můžete ho tedy hravě přeskočit, bez nutnosti splnění. Tedy toto, co píšete, není pravda a s úkoly jste vlastně vůbec neskončil :) Pokud koukám dobře (a že koukám), odmítl jste ho už mnohokrát.
 

Darkness2613

Guest
Opravdu to je neodmítnutelný úkol? Tento úkol je většinou odmítnutelný, ale každý to má jinak :).
Tak tedy, máš tam luky a včelí jezdkyni, to je myslím šerm. I když je protivník s početní převahou, neznamená to, že ho neporazíš. Zkoušel jsi to? Já bych volila 4 x šermíře a k tomu 1x těžkooděnce (hraješ zřejmě za elfy, tak by to měl být lesní duch) nebo obrněného střelce (golem). Nevím jakou jednotku máš momentálně podle výzkumu silnější ;).
 

DeletedUser76

Guest
Jediné co se nezapočítává do střetů jsou boje v turnaji. Takže jestli jsi plnil úkol ,žes bojoval v turnajové provincii je pochopitelné, že se ti nezapočítaly střety.
Z turnajových provincií se započítávají relikvie.
Budeš -li mít úkol získej 4 relikvie úkolové řadě můžeš použít provincie jak v turnaji tak provincie které prozkoumáváš. Ohledně střetů musíš bojovat pouze v provinciích na sousedské mapě kde objevuješ sousedy, tento úkol u mne jde přeskočit a hraji za elfy .
 
Nahoru