• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

portálové bonusy - prodej

Ludi

Veterán
Ahoj, portálové bonusy byly kdysi pecka, ale v pozdějších kapitolách už se dají použít jen na část výroby osadníků, takže Inno jejich hodnotu pro pokročilé hráče značně devalvovalo. Jejich příjem je díky hře ve věži i některé kultuře velký, ale využití minimální. Prodej za úlomky kouzel taky nepomáhá, protože většina z nás jich má mraky.

Návrh:
1. Prodej portálových bonusů alespoň za zlaťáky nebo kladiva.
2. Portálovky by se mohly používat jako platidlo na výrobu receptů v Akademii.

Třeba někoho napadne něco lepšího, ale určitě využití portálových bonusů je něco, s čím by se mělo pohnout. Jinak se z kdysi skvělé věci se stává místo odměny odpad.
 

Lovec Krys

Legenda
Myslím, že obrázek netřeba komentovat:
1660297893401.png
 
Taky jsem podobným směrem přemýšlel. Využití někde jinde se nabízí a tím, že jsou v procentech, tak se přímo nabízí jejich využití buď k léčení jednotek ( ale třeba jen těch ne z kasáren) a nebo k urychlování časů něčeho. A třeba i něčeho, co doteď jinak urychlovat nešlo. A nebo urychlovat průzkum provincii...
 

Najdana

Znalec fóra
Jelikož mě taktéž věž až příliš štědře zásobuje portálovým bonusem, tak by se mi líbila možná směna těchto bonusů za trpasličího zbrojíře. Dejme tomu 50% portálových bonusů za jednoho zbrojíře na kterého je u mě věž velice skoupá.
 

indian068

Znalec fóra
Už sem to psal dřív na tyto přebytky by mezi hráči měla fungovat aukce,ty nabidnes jinej koupí a obráceně za měnu kde můžeš na aukci kupovat.Ale to ste zavrhly jako první
 

machitka

Pokročilý žák
Mně dala včera věž zas obchodní stanici, kdybych těch portálovek měla náhodou málo :-D
Rozhodně podporuji návrh, bylo by super, kdyby šly PB využít i jinak, nebo i kdyby "jen" prodat za kladívka/mince..
Nebo třeba vyměnit za jiné požehnání - na mince nebo zásoby..
 

Boobika

Pokročilý žák
nebo jim dat "rozpadavajici se efekt" a odstranit omezeni an jejich pouziti a tedy je opet udelat pouzitelne ve hre, aby je hraci pouzily kdyz je majia nebyl duvod je drzet na skladu :(
zaroven by budovy jako obchodni stanice (a jako odmeny ve vezi) opet dostaly smysl.
A ted rozkladny efekt bych klidne dal na vsechny veci ve skladu. co se nepouziva se proste nici nebo se musi "zaplatit" udrzba.
 

Ludi

Veterán
@Boobika - myslím, že rozpadající se efekt není úplně dobrá volba. Pokud chci mít méně věcí ve skladu, tak je klidně můžu rozložit na úlomky, nebo postavit a následně vymazat. Vše, co máme ve skladu, jsme si někde zasloužili hrou, a jestli je tam hráč chce mít nebo ne, by měla být jeho volba.
 

Mescal

Znalec fóra
Portálový bonus a déšť mincí jsou odměny tzv. za trest. Cokoliv z toho, co zde padlo je dobré řešení, mě se nejvíc líbí:
  • výměna nějakého počtu PB za Trpasličího zbrojíře
  • platba v Řemeslné výrobě akademie
  • směna PB za volitelné zboží
 

Boobika

Pokročilý žák
no, ve svete kde nic nemizi a nic se nenici to postupne ztraci hodnotu. z pocatku byl portalovy svitek velka pomoc. pak se zacali objevovat "vsude" lidi jich zacali mit plne sklady a najednou slo projit celou kapitolu bez nutnosti produkovat rasove zdroje -> tak doslo k omezeni ze portalove svitky v novych kapitolach takrka k nicemu nejsou. pokud by svitky byly urceny k pouziti behem jednoho tydne tak by je clovek proste rovnou pouzil. a nestalo by se to ze ma kazdy "pokrocily" hrac 10000% zdroju v protalovych vitcich. Tak se omezeni udelalo tak ze svitek je opet v podstate k nicemu a jsou diky tomu dalsi "typy" rasovych zdroju, na ktere nefunguji.
Takze proc menit funkci neceho co funguje(nebo by mohlo fungovat), jen je to znehodnoceno velkym mnozstvim mezi hraci, kdyz staci proste to mnozstvi mezi hraci snizit :) treba tim ze se ve svete objevi "krysy", co si libuji na svitcich.
Proc mit radost z toho ze mam plny sklad neceho, co nemam jak pouzit a vymyslet tomu alternativni funkci, kdyz to mam byt instantni zdroj rasovych surovin.. :)
 

Ludi

Veterán
@Mescal - zrovna déšť mincí je pro hodně hráčů důležitá věc, protože nároky na mince se stále zvyšují a jejich příjem z běžné hry není zrovna největší. Placka na zlaťáky i kladiva jsou dobrá věc. A jakmile máš Čmeláka na 30 lv., tak v pohodě měníš za suroviny.
Portálový bonus má jen jedno použití a to ještě velmi omezené. Chtělo by to změnu, aby měl další využití. Zvláště když padá jako odměna ve věži v nejtěžších střetech u šéfů ;).
 

Mescal

Znalec fóra
@Ludi - nevím, asi hraji jinak, ale mám velké přebytky mincí, z obytek v podstatě mince nevybírám a Zlatá propast slouží jen jak velká obytka. Na běžný provoz mincí mi stačí Valentýnský strom, Ohnivý fénix a Fénix chladného ohně. Tudíž veškeré požehnání Déšť mincí mi leží v inventáři.
 

Ludi

Veterán
@Mescal - hlavně jsme oba v jiné části hry. V pozdějších kapitolách jsou požadavky na cokoli hodně vysoké. A také hrajeme trochu jinak.
 
Nahoru