• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

pomoci začátečníkům s dotazy

DeletedUser5240

Guest
a hned jeden nám jak propojit cestou hlavni sídlo s okolním městem?????:(
 

Prealiena

Velmistr písma
No, postavíš cestu (v nabídce základních budov), jedním koncem dáš k hl. sídlu a roztáhneš kam chceš. A budovy, co vyžadují spojení, přisuneš k cestě.

(Pokud jsi to už dávno nezjistil)
 

DeletedUser3966

Guest
Cestiček ve městě máš víc než dost :) Možná se neptáš správně?
 

DeletedUser5240

Guest
neptám se sorávně☺☺☺jde mi o to aby lidičky chodili i uvnitř u hradu jde to vůbec

a ještě jedna otázka k cemu jsou ty velký vejce ???

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3966

Guest
neptám se sorávně☺☺☺jde mi o to aby lidičky chodili i uvnitř u hradu jde to vůbec
Nikdy jsem to nezkoumala, ale být tebou nechala bych je na cestách ať si hledí své práce :D občas je člověk musí hlídat aby dělali to co mají :D:D:D:D:D

a ještě jedna otázka k cemu jsou ty velký vejce ???

Je to dekorace k eventu který teprve přijde ;)

Příspěvky sloučeny. Embla
 

DeletedUser5240

Guest
:) to je fakt:) ještě jeden doraz hak můžu ty cesty odstranit když najedu na cestu umistit už se mi tam neukáže ten červený kříž jen se pridá další pole a zmizne už nemám kam couvnout:(
 

DeletedUser3966

Guest
Podle toho co píšeš, jsi předpokládám na aplikaci, tam musíš kliknout na přemisťování budov, znak s několika šipkami do světových stran, klikneš na cestu a nevím jestli se objeví nebo jestli tam je ikonka se znakem pro dolar / alespoň bych to tak nazvala/ a na tu když klikneš tak to prodáš. Stejně jako u budov.
 

DeletedUser5240

Guest
prosím vás vi někdo jak se dá změnit ikona velitele společenství?:D mám tam plesnivce :D
 

DeletedUser3966

Guest
plesnivce :) :D to není ikona velitele, ale tvoje ;)
na PC se změní tak že na ní klikneš a otevře se ti možnost změnit svou vizáž + přepsat jméno města, ale jak je to na aplikaci to nevím jestli to lze, nezkoušela jsem.

Nechceš si raději najít společenství kde by ti se vším pomohli než-li jít cestou sám si vařím, sám si peru .... :D
 

aledaa

Kolemjdoucí
Ahoj mám takový problém, v akci chatrč čarodejnice mám dodat vědomostní body bohužel je nemám kde dodat, ve výzkumu mám všechno dodané ale chybí mi lektvar noci a ambrozie abych je mohla aktivovat ,dřív jsem dodala do zlaté propasti a tam se teď po vylepšení dodávají runy.
Tak akce je pro mě ztracená? No nenašla jsem nic jak bych se tich bodů zbavila.
 

voyager-1

Velmistr písma
pokud je u sebe opravdu nemáš kam hodit, můžeš je hodit do divů jinému hráči
a ty runy jsou v propasti jen každý pátý lvl.
 

DeletedUser7318

Guest
Dobře ráno,prosím pekne,rad bych poprosil zkušenější hráče o odpověď.
Rad bych si postavil Kampus,ale nevím na co by měl být napojeny vsude co jsem napojoval doposud,stačily cesty,ale u Kampusu je nějaký domeček i u Alchymie,tak prosím,pokud někdo vi,tak mi poraďte,mnohokrát dekuji
 

Lovec Krys

Legenda
Napojení je cesta - Náměstí Moudrosti - Kampus - fakulty.
Může vypadat např. takto:
1604295908281.png
 

DeletedUser7318

Guest
Moc děkuji za radu a preji hodně dobrého ve hře.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

aledaa

Kolemjdoucí
Prosím chtěla bych se zeptat, opary vidění :( při akci chatrč čarodejnice je tam mám už po několikráté,mám s tím problém kde je mám pořád brát?
A ty úkoly do chatrče máme všichni stejné nebo každému naskakují náhodně?
Akce nikdy nedotáhnu dokonce jen proto že ty opary nemůžu dodat a diamanty kupovat nebudu to s hrou raději seknu.
 
opar vidění získáš za vyrobený recept v akademii kouzel.
Úkoly jsou pro všechny stejné, jen množství vyrobených zásob a surovin se liší podle kapitoly hráče.

Je pravda, že malí hráči můžou mít problém událost dohrát. Na druhou stranu jejich průchod hrou je zatím rychlý a ty odměny rychle zastarávají. Navíc události jdou často po sobě, takže není důvod panikařit. Stačí v klidu hrát, získat, co jde a neboj, ono tak od té páté/šesté kapitoly se ta hra trošku zpomalí (nebo může zpomalit - není kam spěchat) a i ty události už se pak v klidu dají dohrávat.

Doporučuju, nehnat se zbytečně výzkumem a řádně si budovat i město. Vylepšit si v každé kapitole všechny budovy na maximum. Mít dost výroben, lidí, kultury (tedy nejet na krev, ale tvořit trošku zásoby), soustředit se trošku na věž a turnaje, najít si fungující společenství. A ono to půjde :)
Ta hra je fajn, stačí využívat na plno všechny možnosti
 

GorGlin

Veterán
Ono je to trochu složitější.
Všechny věci ve hře jsou propojené, takže aby bylo možné dohrát dokonce event musíš hrát věž, turnaj, vyrábět kouzla, pracovat v řemeslné výrobě, mít dostatečnou produkci na manufakturách i kasárnách.
A krom toho se vypaltí mít trochu místa když vymyslí nějaký větší počet nesmyslné produkce na dílnách nebo manufaktůrách.
A juknout na seznam úkolů aby člověk věděl co ho čeká taky není od věci.
 
Naposledy upraveno:

Danber7777

Pokročilý žák
Opravdu asi jedna z nejdůležitějších věcí je mít zázemí dobrého společentví tedy pro nás malinká městečka,opary vyrobíš v akademce, zboží svoje bonusové vyrobíš ve městě i kladívka nejsou problém, ale když ti 2x za sebou dají 12relikvií a pak na to 10x souboj tak tady potřebuješ aby ti někdo vzal rychle obchod a ty mohla pokračovat dál
 
Nahoru