• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník 2023

pavelb

Učedník
Netěším se, hraji to na betě, nicméně hlavní cena může být velmi zajímavá, zvláště pak pro ty, kteří nemají knihovny.
 

GorGlin

Veterán
VB není nikdy dost, já knihovny mám a barák 3x3 co dá každý den 3 VB je skvělá možnost.
Každý den tak severu nějakých 70 bodů
Ve výzkumu je to super pomoc.
 

ElfNostradamus

Veterán
Do temného lesa nabít baterky a koupit svíčky :)
Budova opět disajnově krásná....už jen kvůli tomu najde své místo ve městě.
 
Pokud dá barák katalyzátor za každých 5 střetu (opravdu střetů a ne provincií?), pak je dost dobře možné, že knihovny poletí do inventáře... za týden mi dají 42 cinidel a zasoby rostou, ale to by turnaje mohly cca taky...
 

Boobika

Pokročilý žák
spotrebu mam tak 3-5 tydne. krmim i jina zvirata :) ohnivak/polarka/soumrak/mistr panda (a skok na 30)
V mych nabidkach ve vyrobe se otaci krmeni hodne malo a to vyrabim pomerne intenzivne :)
 

Elvinka12

Učedník
no rekla bych ze opravdu zvedli cetnost potravy takze nebudu-li mit extreme moc cinidel klidne hada jednou tydne nakrmim, funkcnost jsem testovala hned na zakladne a funguje dobre
jinak zase naky runy nebo tak urvu a nebo druhy den nejake strelce tedy dojo
jedine co mi nesedi je had s nozkama ikdyz je pekny
 

Schoenfeld

Znalec fóra
V podstatě je to fuk, kam co dáváš výměnou za něco jiného. Důležité je, abys měl stálý přísun toho, co tam dáváš, jinak za čas nemáš, co kam dávat a čumíš.
 

ElfNostradamus

Veterán
Veteráni: V nadcházejícím eventu,
který barák si mám nechat, respektive bez čeho se už v Elvenaru neobejdu?
:cool:
...z budov snad jen pro někoho Magický louskáček - velikost 3x3 na pole sice v TOP20, ale se slušnou kulturou, takže se sousedkou motivací a případným bonusem to již zajímavé je... / jsou samo lepší budovy na manu, ale některé nemají dostatečnou kulturu, takže se často bonusu vyhnou/.
PS: XXI.kap bude chtít hodně many :)

+ pro zájemce:
 

Elvinka12

Učedník
ty jo tak to ja bych se bez nej i obesla je to celkem vec nazoru, muze byt efektivni ale kdyz nesbiras prubezne tedy do 9h tak uz efektivita klesa
takze zase zalezi na hernim stylu
 

Boobika

Pokročilý žák
jak funguje vyziva tohdole medveda?
nakrmil jsem ho... odehral 12 turnaju pro test... a nic. V nahledu pise 2/10. pripisuje se to automaticky? nebo po vyrpseni krmeni se nabidnou cinidla ke sberu?
 
Nahoru