• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Podpora

DeletedUser180

Guest
Nejsem si jistý kam to přesně napsat, tak jsem to napsal do dotazů.

Přišly mi zprávy od podpory.
Nejsem hlupák, takže je mi jasné že to od podpory není. Navíc jsem nikdy na podporu nesal, takže je mi to jasné.

Otázka je, co z tím. Ve zprávách jsou odkazy (nedíval jsem se o co jde, protože v tomhle jsem paranoidní až na půdu)
Kam to nahlásit, nebo komu to zaslat ?

image.php
 

Sindri

Guest
Neboj, jde o zprávu herní podpory. Nejen v Elvenaru, ale i v jiných Inno hrách takováto upozornění chodí, buď pokud dostaneš odpověď na tiket, anebo naopak herní podpora napsala tiket tobě.
 

DeletedUser180

Guest
V žádné jiné hře jsem se z tím nesetkal.
Naopak ve všech hrách jsem byl upozorněn abych na takové zprávy neragoval a nahlásil je.
Na podporu jsem nikdy nepsal, tak nechápu proč mi odpovídají.

Když už bych chtěl podporu nějak kontaktovat, tak to udělám pomoci e-mailu a ne herní pošty (zní mi to dost nelogicky že mi podpora odepisuje na herní účet)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Na herní účet Ti přijde jen oznámení o tiketu, neboť není každý dennodenně na e-mailu. Je to univerzální zpráva o tom, že jsi dostal odpověď, nebo Ti byl vytvořen tiket podporou.
 

DeletedUser705

Guest
Inno tyhle zprávy posílá, jsou informační, obsahují právě o upozornění na vyřešený dotaz nebo stížnost v tiketu, anebo obsahují žlutou kartu před Banem, když si někdo stěžoval na tebe :D
 

DeletedUser3456

Guest
Mám takový problém už pár dní se mi neukazují vycvičení vojaci a tudis nemuzu bojovat....A tím pádem dále prozkoumavat svět......Je zajímavé že v turnajových bojích se mi zobrazují normalně.......Neví někdo co stím?????Dik Mam prý napsat na podporu tak snad je to správně
 
Nahoru