• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Pochlubte se svým městem na Arendyllu!

PrevorOri

Pokročilý žák
Tak tady cca 3 tydny prace :)
 

Přílohy

  • Elvenar 2.jpg
    Elvenar 2.jpg
    800,9 KB · Zobrazení: 158

iDavis

Legenda
Kráľovstvo lesných elfov počíta svoje posledné dni... :)

EL_mesto_lesn_elfovia_koniec_20_5_2018.png

EL_mesto_lesn_elfovia_koniec_20_5_2018_2.png

EL_mesto_lesn_elfovia_koniec_20_5_2018_3.png


Čoskoro nastúpi nová éra, plánujem veľké zmeny v meste ako aj v taktike hrania, zameriavajúc sa viac na rebríček. Keďže poslednou verziou veľa mojich kultúrnych budov stratilo na hodnote, pôjdu rýchlo z mesta preč, čím sa uvoľní miesto na už konečne výhodnejšie nové obytné budovy a hlavne nové divy, ktorými plánujem rozšíriť svoju zbierku. Pred pár dňami som do mesta postavil cvičiště, ktoré som síce kedysi nechcel, ale už od ďalšieho turnaja plánujem výrazne zvýšiť svoju aktivitu v nich (keďže na to budem mať viac času) a pre ne je viacmenej nevyhnutné. :)
 

iDavis

Legenda
Čakajú ma ešte 3 posledné technológie čarodejníkov a drakov a konečne budem môcť zbúrať ten obrovský kampus a fakulty, ktoré mi takto šialene rozhádzali mesto..

EL_mesto_arodejn_ci_a_draci_2_9_2018.png


Následne vykonám v meste veľkú prestavbu, mám v pláne pridať 2 divy a tábor žoldnierov a počítam že po polovici septembra začnem pulčíkov. :)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Znižovanie teplôt a nastupujúca zima pomaly vyháňajú pulčíkovský podzimný festival z môjho mesta.. zostávajú ešte posledné 3 technológie a ďalšiu éru budem mať za sebou. :)

EL-mesto-pul-ci-koniec-15-12-2018.png


Pulčíkovské mesto pred začatím veľkej prestavby. Už čoskoro ho začnem upravovať na nástup elementálov.. :)
 

DeletedUser5230

Guest
Asi blbej dotaz,ale jak to děláte že to město máte tak oddálený?:oops:že se vám vejde na obrázek celý?
 

iDavis

Legenda
@Fragola hore vpravo v prehliadači keď si rozklikneš možnosti, je tam nastavenie oddialenia zobrazenia. Tým sa to dá oddialiť na ľubovoľný počet percent.
Takéto razantné oddialenie som použil samozrejme len pre účel snímky.
Teda takú cestu k tej funkcii mám vo Firefoxe, neviem či to v Chrome funguje inak.
 

DeletedUser4336

Guest
CorwinOfAmber >> Zajímavé, ale když pominu, že kolečko na trackballu vůbec nemám, tak když mám na dvou makro klávesách nastavenou jeho simulaci, tak to s Ctrl nedělá nic, a sice to funguje jako bez něj pouze dvojkrokové přiblížení jako ve hře. Když zkusím zkratky, které jsou vypsané v menu pro nastavení velikosti stránky Ctrl+ + a Ctrl + -, tak to taky nic nedělá, pouze přímý výběr z menu u mě funguje. Používám FF pod Windows 7.
 

DeletedUser5230

Guest
Ještě poslední výzkum čarodějů a jde se farmařit s půlčíkama:)
jj7290.jpg
 

iDavis

Legenda
Tropickým časom môjho mesta odbíjajú posledné hodiny. Zostáva dokončiť výskum poslednej technológie a Bastet spolu s jej sluhami budú musieť opustiť chrámy..

EL-mesto-amuni-koniec-28-4-2019.png

V priebehu najbližších dní spravím prestavbu mesta do poslednej rasy. Po niekoľkých kapitolách vyskúšam obytné budovy viac začleniť do mesta, čo si bude vyžadovať taktiež aj nesymetrická zástavba nových osadníkov. Posledné 2 kapitoly mi trvali každá dva mesiace, počítam teda, že ak Konstrukti budú nasledovať podobné tempo, do leta budem hotový s výskumom a potom bude nasledovať už len letný chill. :)
 
Nahoru