• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Po oznameni o ziskani odmeny za vypomoc do divu se nic nepripise.

DeletedUser4211

Guest
Dobrý den. Jiz podruhé se mi stalo, ze se mi nepripsaly odmeny za prispevky do divů jiným hráčům. Vzdy se zobrazilo okno s oznámenám, ze získávám odmeny. Naposledy to byl ulomek runy trpaslicáho valu a 15 ved. bodů. Nic se ale nepripsalo.
Stalo se to jiz po druhé. Poprve pri zobrazení oznámení (10VB) doslo k prerušení spojeni po internetu. Porefresh prohlizece se uz okno neobjevilo a nic se nepripsalo. Dnes k zadnemu výpadku nedoslo, ale odmeny se opet nepripsaly. Hodnota VB se nezmenila a pocet ulomu run také ne.
Jak můzu tyto nepripsané odmeny vyzvednout????
Děkuji
 

Magni

Guest
Ahoj, ačkoliv se nejedná přímo o záměr, nejedná se tak úplně o chybu. Pokud hráč zavře div, ve kterém máš dostatek bodů na získání odměny, body a případně i runy se připíší okamžitě po zavření/dokončení divu. Tedy ihned v ten čas, bez ohledu na to, jestli je hráč online nebo ne. Pokud ale hráč online je, v některých případech se může stát, že okno, které oznamuje odměnu, vyskočí až se zpožděním. Někdy dokonce až při dalším přihlášení. V každém případě vždy dostaneš to, co máš, nemusíš se obávat :) Pokud bys přeci jen někdy pochyboval, neboj se nám ozvat na herní podporu. Stačí nám napsat přibližný čas kdy byl div dokončen a u kterého hráče to bylo.
 

DeletedUser4211

Guest
Ahoj, ačkoliv se nejedná přímo o záměr, nejedná se tak úplně o chybu. Pokud hráč zavře div, ve kterém máš dostatek bodů na získání odměny, body a případně i runy se připíší okamžitě po zavření/dokončení divu. Tedy ihned v ten čas, bez ohledu na to, jestli je hráč online nebo ne. Pokud ale hráč online je, v některých případech se může stát, že okno, které oznamuje odměnu, vyskočí až se zpožděním. Někdy dokonce až při dalším přihlášení. V každém případě vždy dostaneš to, co máš, nemusíš se obávat :) Pokud bys přeci jen někdy pochyboval, neboj se nám ozvat na herní podporu. Stačí nám napsat přibližný čas kdy byl div dokončen a u kterého hráče to bylo.

Dobrý den. Jenomze ja pišu o opačném případe. Okno oznamujicí odmenu se mi objevilo (vyskočilo) prakticky bezprostrene pro prihlášení do hry. Jenomze odmeny se pak nepripsaly. 15 vedomostnich bodu jen tak neprehlédnete, kdyz zasobnik je na 10 a já tam mel stale jenom 2VB. A byly tam stále jenom dva i po té, co jsem se zkusil odhlasit a znovu prihlasit - nekolikrát. A nepripsaly se mi doposud.
Kdyz se mi to stalo poprve asi tak pred týdnem, měl jsem pochybnosti, jestli jsem neudelal nejakou chybu ja. Tenkrat to bylo jenom 10 VB. Ted jsem si to tedy lépe hlídal, abych mel jistotu. Vědel jsem, kdy odmeny dorazi, protoze spoluhrac spustil aktualizeci divu nekolik hodin pred tim, nez ja se prihlasil. Takze tentokrat ja zadne pochybnosti nemam. Skoda, ze jsem si neporidil screenschoty.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Ahoj,
na hlavní straně fóra máš vpravo Rychlé odkazy a pátá je herní podpora, tam už tě to navede
 
Nahoru