• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Po eventu střídat DS s jinými událostmi

Ludi

Veterán
Navrhuji, aby se po eventech střídali jiné události, kde by bylo možné získat 2 artefakty a DS aby bylo maximálně ob jeden event.

Zdůvodnění:
Eventy jsou nyní častější než dřív. Nic proti, úkoly se dají plnit při běžné hře, takže to nijak nezatěžuje.
Jenže po eventech je nyní vždy Dobrodružství společenství a hodně lidí ho hraje jen proto, aby všichni hráči ve spolku získali další 2 artefakty.
Upřímně, i po všech úpravách je DS stále otravná záležitost, která se špatně hraje, když má hráč město plné osadnické výroby.
 

GorGlin

Veterán
já nesouhlasím
DS nevává nic tak převratného aby ho nešlo vynechat
a nebo ho jednoduše sfouknout
20 koordinovaných lidí ho dá za dva dny
na betě jsme ho dali v osmi lidech
A VBčka a urychlovače se hodí každému
 

Marian24

Znalec fóra
DS nechat jak je i Eventy jenom zvysit odmeny ešte v DS .Idealni odmena 1 Atrefakt k tem dvoum dle vlastniho vyberu z ponuky všech Artefaktu .

Až pridou ve veži Meďove a v DS strhne se smršt , každy bude chtit mat v meste Hnedyho medvede ktera je s Ohnivakem jednou z TOP eventovych budov co Elvenar kdy vymyslel a udelal

A to už nemluvim až prijde Event na Meďu take všichni budou menit nahrane Artefakty za Artefakt Hnedeho Medveda
 

karhol

Znalec fóra
Nikdo přeci nikoho nenutí všechny eventy a DS hrát. Vše je dobrovolné a určitě bych si nestěžoval, že je něčeho moc. Furt lepší než dvakrát za den posbírat výrobu a nic jiného. To by nás to za chvilku přestalo bavit úplně.
 

Ludi

Veterán
@Angie89 je to už dlouho, ale dřív byly různé "výzvy" třeba na dílny nebo manufaktury, kde se získávaly body. Prostě bylo to něco jiného, než DS.
 

buldrex

Kolemjdoucí
DS JE SUPER NÁPAD ALE ODMĚNY JSOU STRAŠNĚ ŠPATNÉ
NAVRHUJI DS ZTÍŽIT TAKŽE BUDEME MUSET ZÍSKAT VÍCE ODZNAKŮ ALE ZÁROVEN I ZLEPŠIT ODMĚNY
 

CuteBenhur

Pozorovatel
Eventy se nedají hrát a zdržují hru. Je to samy stereotyp boj nebo vykup. Dal ukoly na množství surovin nebo zasob kde jejich množství neni predem jasne rozhodi celou hru ( drive tam bylo nazev produktu jako napoje,chleb,sochy...) Prvni dva dny udelam 20 úkolů a pak se hra zasekne a pri poslednim eventu uz nebylo mozne ho dohrat kvůli zamčení a pak se to nedá dohnat. Hra me nepustila dál,kdy byl ukol nesplnitelny z duvodu pozadavku orků na mape v 5. kapitole,kdy vubec není možné mapu vybojovat,ale tedy ani vykoupit!!! A to když se sejde s druhym ukolem výrobou činidla, které nedokazete ziskat z věže,protoze dava same portalove bonusy a diky tajuplnym zbytkum v DS prijdete o vsechny relikvie,ktere mate sanci ziskat jednou za 6 tydnu,tak prostě v eventu koncite!!! Neustalę dokola opakujici se : Ziskej relikvie, vyřešit strety ,ziskej relikvie ,vyres stret ve vezi...a nejsou uznane i jine strety jinde,nescita to!!! To uplne zlikviduje vsechny zasoby a cekanim na turnaj nebo vez zpusobuje,ze je nestiham dohrát. Tahle kombinace jestli si nekdo pochvaluje,tak je hratelna pouze pro vicelete hráče,co maji už větší zasoby. Veskere zmeny v eventech a DS pusobi ne jako pohodova hra,ale mam pocit,ze jsem na dostizích. Chtela bych hru,kdy se člověk muze i vyspat a ne ponocovat a byt neustale prekvapovan tím že nikdo neni schopen dát ani presne datum a cas zacatku. Ve hre pokracuju jenom protoze mám společenství,jinak bych skončila,mam pocit jako uvazany pes u boudy. Mj aplikace pri otevreni úkolů poskakuje a chveje se,pozadi cerna a posledni aktualizace žádná vyhra. Tohle by v ostré verzi hry být opravdu nemělo!!! Aktivně DS dal hrát nebudu, ani vez nahoru,ani eventy. Úplně zmizela motivace. Vůbec nechápu, proč nekdo blbne s artefakty ve vezi, když ziskam dva a date tam jiné. Proc nejdou vymenit v obchode kus za kus? Ucelem tvůrců je ztizit hru,ale tohle uz přehání,co mají hráči úplně nepotřebných věcí na které vynalozili zbytečně úsilí za sliby, které platí pet minut, než zjistíte že je to marné a i ty denní odmeny jen pro nekoho...:(
 
Naposledy upraveno:
@CuteBenhur problém je v tom, že hra bobtná, přináší hráčům čím dál víc možností, ale tím je dostává pod tlak se zdroji. Navíc, 5. kapitola je opravdu teprve začátek a člověk nemůže chtít mít všechno najednou. Nebo může, ale musí tomu přizpůsobit průchod hrou a zpomalit.

Pokud jde o provincie a požadavky na orky. No, bohužel, máš jich vyzkoumaných výrazně více, než kolik by odpovídalo dané kapitole. Ale i kdyby to na krásně šlo i bez orků (teoreticky se dá koupit za dia...), tak stejně se brzy dostaneš do stavu, kdy průzkum provincie trvá přes 100 hodin. Je třeba umět hospodařit se všemi zdroji a mezi ty patří i dostupné provincie, ač se to tak nemusí na první pohled zdát.

Každopádňácky, pokud máš takový overscouting, pak jistě máš k dispozici každý turnaj spoustu otevřených provincií a tím pádem by relikvie neměly být problém...
 

Angie89

Učedník
Já si teda jedu hru naprosto na pohodu... nijak se nestresuji, že jsem teprve v téhle kapitole... jedu si pomalinku, polehounku a eventy a DS buď hraju, nebo ne, podle toho jak se mi chce.. Ona ta hra je dobrovolná... všechno v ní je dobrovolné a akce v ní jsou spíše bonus... Nechápu, že kvůli tomu někdo dokáže ponocovat a potom si na to ještě stěžovat :cool:
 

Slniecko

Znalec fóra
Ja souhlasím s Ludi, taky bych uvítala nejakou zmenu a ne po každém evente čekat dobrodružství, kdysi bývali ruzne remeslné výzvy, které se úplne vytratili, tak by bylo fajn zavést nejakou novinku.. DS už je také obehrané, porád to stejné dookola a odmeny jsou mizivé, chtelo by to nečím tu hru zase trošku oživit a né aby človek presne vedel, že když skončí event, tak do 14dni začne dobrodružství.. Spíš nejakou zmenu, neco, co by hráči nečekali a museli by na to reagovat v prubehu hry :) Takhle je to porád to samé dookola :)
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Já souhlasím nejen s Ludi, ale i se Slnieckem. Řemeslné výzvy bývali super, a je škoda že se vytratili. Pokud by se nějaká podobná novinka objevila bylo by to super. Odměn v DSku by opravdu chtělo trochu vylepšit. Protože Sám v našem spolku sleduju, že máme opravdu občas problém se na DSko Namotivovat. Když to chtějí jet opravdu takhle, proč nezkusí do truhel v DSku jako odměnu zkusit dát budovy ze starších eventů, které nám starším nováčci občas závidí.

Jinak v reakci na Buldrexovu poznámku, DSko v nové podobě mapy F je už tak občas komplikované. a pokud by ho měli ještě ztížit tak by nové odměny museli být jóóó echt mega super motivující.
 

Ludi

Veterán
Ještě jedna věc: někteří tu píšete, že DS je dobrovolné, takže mě nikdo nemůže nutit ho hrát. To je velký omyl. DS je akce společenství a pokud jsem velitelka, tak ho hrát musím právě kvůli spolku. A kvalitní hráč se zapojí do DS, aby pomohl spolku, i když ho to nebaví. Takže ve svém důsledku DS vlastně není zase tak úplně dobrovolná hra.
 
Nahoru