• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

požehnání

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1887
  • Vytvořeno

DeletedUser1887

Guest
Ahoj, prosím, za co získám požehnání? děkuju předem... a všem hráčům krásnou hru a vývojářům pevné nervy :)
 

Fionella

Znalec fóra
Jsem nováček, poraďte prosím, za pomoc při přípravě maškarního plesu jsem dostala požehnání "Zesilovač", ale nemohu přijít na to, jak ho použít, píše mi to, že nelze použít z inventáře, jakým způsobem použít lze?
 

klapa

Mistr slova
zesilovač je zkrácení času při stavbě budov, výzkumu provincie, výroby v manufakturách atd., takže pokud ho chceš použít nejdříve klikni např. na budovu kterou stavíš a tam naklikáš pomocí toho zeléno tlačítka s ikonou kouzla o kolik chceš výstavbu zkrátit, samozřejmě maximalně o tolik, kolik máš těch kouzel :).
 

Fionella

Znalec fóra
zesilovač je zkrácení času při stavbě budov, výzkumu provincie, výroby v manufakturách atd., takže pokud ho chceš použít nejdříve klikni např. na budovu kterou stavíš a tam naklikáš pomocí toho zeléno tlačítka s ikonou kouzla o kolik chceš výstavbu zkrátit, samozřejmě maximalně o tolik, kolik máš těch kouzel :).
Děkuji, povedlo se:)
 
Nahoru