• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Počet vyrobeného zboží

DeletedUser490

Guest
Zdravím,
nějak nechápu, že za 15 min vyrobím více než za hodinu. To je takový zájem o klikání?
Nestálo by za to to srovnat?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, tahle hra jede na principu kdo víc kliká a má čas na klikání, tak má výhodu. Což je ale v každé hře. Je to v celku i logický, čím víc se hře věnuješ, tím víc můžeš mít. Každopádně, klikat 5ti/15ti minutovky je docela už otravný a většinu lidí to po čase stejně omrzí. Včetně mě :D
 

CherryFlower

Guest
Krátké časy jsou fajn, když je zrovna krizovka nebo když chybí pár zásob na splnění úkolu :) Ze začátku hry se vyplatí, protože u toho člověk sedí stejně víc, jsou kratší časy výstavby a tak... časem se přechází na časy delší, protože mezitím stejně není co dělat, pokud člověk zrovna nestěhuje město nebo nebojuje :D
 

DeletedUser3262

Guest
Nešlo by u výroby dát ještě jeden čas výroby?1 hod? tři je pro hodně lidí moc.ta hodina by byla na srovnání času.Např. já: v 6 ráno,pak jedu do práce,mamina mi to ve 3 pošle na 3,já dojedu v 6.pošlu na 3 a v 9 na 9.Jakmile se něco zpozdí,je to v ......
 
Nahoru