• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Počet pokladů za den

DeletedUser2739

Guest
tak mám občas pocit, že jsem dostal 4 poklady v jednom dni. Bývá to, že dostanu jeden dopoledne a pak tři večer? Nestalo se to taky někomu? Nebo nemá někdo aspoň stejnej pocit? Mám svým pocitům důvěřovat nebo nedůvěřovat? Založit sledovací tabulku? Co na to Jan Tleskač? Co na to tenStarejlednimedved ? A co na to ostatní na fóru?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Poklady máš dostat pouze 3. Pokud jich dostáváš víc, jedná se o chybu. Pak napiš na podporu, podívají se na to. Jinak byla tu (nebo to bylo jen na betě?) kdysi chyba, že se objevovalo víc truhliček, ale pouze ve třech byly odměny, zbývající byly prázdné. Možná se tato chyba vrátila. Máš skutečně ve všech odměnu? Nebo mě ještě napadá zda jsi skutečně vybral truhlu. Ono tu hlášku o tom, že je ve městě poklad, to může napsat x-krát, klíčové je kolik jsi těch truhliček vybral.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
děkuji @Thespia za odpověď. Pokud se tak opravdu děje, je potřeba napsat na podporu, jak bylo uvedeno. Podíváme se na to, kde je zakopán pes. :)
 

DeletedUser2739

Guest
edit: beru zpět, už jsem to našel na wiki

moje urputná snaha bojovat: :D

Počkat, počkat, počkat. Nikde není napsáno, že poklady mají být max tři za den. Ano, Forseti o tom psal někde v nějakém příspěvku, kde se řešilo, že má někdo hodně truhliček. Ale nikde jsem na wiki nenalezl info o tom, kolik pokladů lze získat, ani jestli je za 24 hodin, popř. v jakou hodinu se to nuluje. Opět to jen někdo zmínil v příspěvku. Pokud mi to někdo, někde ukáže, jak to má být, ok nahlásím to. Ale co když je to prostě nastavené tak, že několik hodin po nalezení prvního pokladu se počet nalezených pokladů zase vynuluje? Jen se to prostě zatím nezjistilo, protože většina chodí na návštěvy najednou? Co když to je takhle, aby to motivovalo hráče chodit na návštěvy průběžněji? Vím, že je to hodně co když, ale nikde není psáno je to přesně tak. Kdyby se mi prostě zboží vyrobilo za 2 hodiny místo tří, tak je to jasný. Ale o těch pokladech se nikde nepíše.
Jinak dneska opět.

to je tak smutný :( :D napište aspoň někdo, že se Vám to stává taky.

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3345

Guest
Hele, já myslím, že mi to dá taky i 4 poklady, ale zas tak jsem to nikdy nezkoumala.
 
Nahoru