• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Plánované změny pro turnaje

GorGlin

Veterán
Co já to sleduju, je to tak, možná žes ty runy opravdu nedostala, ale muselo to být tím, že jsi je minula

Nebo si na tebe z Inna někdo zasedl

shodou okolností jsem akurát zvětšil oddíl a potvrdil si to, v devíté provincii se mi zvedl oddíl o 50 lidí
Soupeř to pochopitelně okamžitě dorovnal, výzkumy tu nejsou proto aby ti dávali nějaké výhody.
 

DeletedUser236

Guest
Tak když jsem si teď kvůli úkolu na relikvie otevřela (celkem 12) víc soubojů v turnaji, tak už jsem jednu runu dostala :DA u dvou soubojů mi to nahlásilo, že v příštím (pátém) kole taky dostanu runu :D Tam se ale málokdy dostanu...
Takže odvolávám, runy jsou, jen se k nim asi neprohrabu, pokud nechci otvírat mrak soubojů :D
 

DeletedUser1210

Guest
hrajeme turnaje ale co je v 10 truhle za odměnu je na to někde nějaký odkaz?
 

Lukula

Velmistr písma
palni, když najedeš myší na poslední truhlu, odměny se zobrazí. Najdeš v ní jeden úlomek runy, 15 VB a svitek na vylepšení kouzelných budov. ;)
 

DeletedUser1210

Guest
To vím, ale zajímá mně konkrétně to vylepšení těch kouzelných budov. Všech nebo jen některých.......
 

DeletedUser2449

Guest
Ha, ha to bych taky bral aby všech. Bohužel jen jedné kouzelné budovy o jeden aktuální vyzkoumaný level. A podražili ty turnaje, hlavně základních surovin je potřeba hodně. Je to na pikaču(slušně řečeno) a proto používám raději vojáky.
 

DeletedUser1210

Guest
Ani nemluv, je proti nám nasazeno tolik vojska, že některé střety (a je jich dost) nejdou vyhrát. Ale opět jsem se nedozvěděl jaká nebo jaké budovy jdou vylepšit(je mi jasné že ne všechny najednou)
 

DeletedUser2097

Guest
Palni pomocí onoho svitku z 10. truhly si můžeš prozatím vylepšit pouze Kouzelné obytné budovy a Kouzelné dílny.
 

DeletedUser467

Guest
Musím říct, že mě turnaje strašně nebaví po té změně. Je sice fajn, že je tam méně střetů, takže se člověk neukliká k smrti, ale odměny jsou nudné. Předchozí systém odměn byl daleko více motivující (a daleko více přehlednější), z kouzel si fakt málokdo sedne na zadek. Moji spotřebu kouzel bohatě pokryje akademie kouzel, nepotřebuji jich mít hromadu v turnajích. Většina z nás hrála turnaje hlavně pro VB a runy. Těch máme teď méně. A ty rozbité úlomky? Když jich mám 10 a nemám je zrovna kde udat, tak se mi už vůbec nechce topit surky nebo vojáky v turnajové provincii, která mi ten rozbitý úlomek předhazuje jako skvělou odměnu. Škoda... :(
 

Eragon92

Znalec fóra
úlomky nejsou špatné jen by bylo fajn kdyby se dalo aspoň dalších 10 uskladnit, jinak tady si myslím, že kouzla dávat nemuseli a místo toho mohli zachovat VB - ale patrně nás opět potřebovali zpomalit, někteří jsou už na konci a kdo ví kdy bude další rasa...
 

GorGlin

Veterán
VBčka už pokročilé hráče nijak neurychlí, stejně čekáš na rasovou výrobu, nebo manu.
A kdo nemá aktivní společenství má smůlu.
A to se nehledá snadno, na našem světě dalo v posledním turnaji deset truhel jen jedno.
 

DeletedUser2097

Guest
It should no longer be possible to store more than 10 broken runeshards.

Nadále už nebude možno ukládat více než 10 zničených úlomků run.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
@Maxa Bugfixes jsou opravy chyb. Je to tedy oprava chyby, která jich umožňovala skladovat více - po opravě jich tak zase bude moci být uskladněno pouze 10.
 

Maxa

Znalec fóra
mě bylo divne, ze je to oprava, ale pak nechapu, proc inno slibovalo, že jich pujde ukladat vice.
 

Magni

Guest
Jelikož se tato věta nachází v opravě chyb, je logické, že uskladnit více jak 10 úlomků nebyl záměr nebo nová funkce, která se pak změnila zase zpět (to by asi nebylo moc chytré, že?). Byla to tedy chyba hry, kdy se mohlo za určitých podmínek stát, že hráč získal další úlomek přes limit. To je nyní opraveno. Nikdo tedy nikde nepsal, že v budoucnu nebude možnost ukládání více jak 10 úlomků, jak bylo zmíněno již dříve...
 

GorGlin

Veterán
Někdo to tu, myslím, právě že psal, ale netvrdím, že to byla nějaká autorita.
A znáš to, každý rád uvěří když říkáš co chce slyšet.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Platí to, co napsal kolega @Magni, což znamená, že v současné době se nechystáme zvyšovat množství rozbitých úlomků, které lze normálně skladovat.

Nicméně ano, jak je zmíněno v tomto oznámení, v jedné z následujících aktualizací plánujeme změnu, díky níž bude možné skladovat více jak 10 rozbitých úlomků - každopádně nutno dodat, že se to bude týkat jen těch úlomků, které získáte z turnaje jako odměnu.
 
Nahoru