• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Plánované změny pro turnaje

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
trochu to oživím.
Kdy že ty úlomky půjdou ukládat ve vyšším počtu ? Už je to asi pul roku co se to slibovalo.......
že by to nějak vyšumělo....... ?
Ano, slíbili jsme, že co se týká rozbitých úlomků run z turnajů, tak půjdou skladovat, i když překročí skladovací limit. Tzn. že půjde skladovat i více než 10 úlomků najednou (pokud tedy půjde o úlomky z turnajů). A za tímto slibem si stojíme. Nicméně v tuto chvíli tato změna pro nás nemá nejvyšší prioritu, momentálně se zaměřujeme na vývoj funkcí, které mají na celkový herní zážitek mnohem větší vliv. Každopádně to neznamená, že svůj slib nesplníme, tuto změnu máme stále v plánu. ;)
 

DeletedUser2739

Guest
vzpomněl jsem si na jedno takové heslo: zážitek nemusí být dobrý, hlavně že je silný :D tak doufám, že ty nové funkce to nebudou splňovat a přinesou něco, co předčí mít možnost skladovat více rozbitých úlomků ;)
Každopádně moc děkuju za odpověď, opravdu, protože mi často odpovědi chybí

možná to, co píšu vyznívá rejpavě, ale opravdu to není myšleno zle
 

DeletedUser4104

Guest
Co na tuto úpravu říkáte? Těšíte se? Budou podle vás turnaje zajímavější?

Těšíme se na vaše názory! ;)
Zdravím tak to bude fajn.Jen se chci zeptat , kam bych se měl obratit? Mám dotaz ohledně trhů aukcí. Proč tam je nějaký program,který Vás nutí prodat zboží za jím stanovenou cenu to je demokracie?jinak hra velice zajímavá, ale toto mě dostalo.Zduř
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Rád bych odpověděl, bohužel nerozumím tvé otázce, co prosím myslíš "trhem aukcí"?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
řekl bych, že má na mysli tržnici a poměr 1:4 u surovin. (prkna vs. hedvábí, hedvábí vs. drahokamy - např).

@Fajnsmekr : když se podívám, že 3-hodinová produkce hedvábí mi sežere asi 1000 kladiv, 3 hodinová produkce drahokamů asi 4500 kladiv, nějak tam ten poměr 1:4 docela vidím :) zvednutí hedvábny na další level mám na 7 hodin, u drahokamů 18. takže když se tak nějak zprůměruje investovaný čas do výstavby, náklady zlata a kladiv na výrobu, tak si myslím, že se vcelku trefíme do toho 1:4 poměru.

a "program", který říká, kolik za kolik je tam proto, protože takhle to vývojáři vymysleli :) ale nic tě nenutí to dodržovat. je tam jen jistá minimální hranice. takže klidně prodávej třeba 500 elixírů za 500 mramoru, sousedé to jistě rádi koupí.
 
Nahoru