• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Penize

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1049
  • Vytvořeno

DeletedUser1049

Guest
Ahoj, mam prosbu zrejme po dnesni aktualizaci se mi nepricitaji penizekdyz motivuju spoluhrace ve spolecenstvi. Nacitaji se mi jen suroviny. Nikdy pred tim se mi tato chyba nestala. Muzu poprosit o pomoc???
 

DeletedUser312

Guest
Hoj tak sem to taky testl a nic se nepřipsalo dokonce to ani po refreši stránky nenaskočilo
tak jsem to testl i u souseda na mapě a zase nic peníze se nepřipsaly ani po refreši stránky
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mohl bych prosím požádat o vyplnění tohoto formuláře? Chybu poté ihned předám tvůrcům hry. Děkuji!
 

DeletedUser1049

Guest
Verze hry: _0.31.2679-v0.31-rc4./master//2015-12-14 17:27__ (klikněte pravým tlačítkem myši ve hře, zkopírujte číslo verze a vložte jej zde)
Herní svět: _Arendyll__
Prohlížeč a jeho verze: _Google__
Verze Flash Playeru: _20.0.0.228__
Operační systém: ___
Rozlišení obrazovky: ___
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: __Zoreta_
Herní rasa: _Elfove__
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ano

Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): _nyni stale__/5 (1/5 jedenkrát; 2/5 náhodně; 3/5 občas; 4/5 často; 5/5 vždy)

Název úkolu: ___ (pokud se jej problém týká)

Současný stav:
___pri motivaci sousedu se nepricitaji penize, pouze suroviny
___

Očekávaný stav:
___
___

Kroky, které vedou k chybě:
1. ___
2. ___
3. ___

V případě potřeby přidejte další body. Pro každý krok vyplňte prosím jen jednu akci.

Screen (obrázek) chyby: ___ (vložte tolik screenů, kolik je třeba)
 

DeletedUser312

Guest
omlouvat se nemusíš.... jak říkal můj strejc.... od těch dob co lidi vymysleli peníze se za práci neděkuje..... tady bych to přeložil... od tý doby co mě zmizelo 1,5 mega páč sem tupě klikal protože není jiná šance jak to zvládnout za rozumnej čas vzhledem k počtu kliků potřebných na jeden účet postačí nám každýmu jako kompenzace 1000 diamantů :D no neber to zle.... o peníze jde všude až na prvním místě :D
 

DeletedUser312

Guest
jinak docela sranda.....

asi na tom někdo momentálně maká ..... pár měst mě dá to co má.... potom zas mě to nedá nic.... :-D
 

DeletedUser497

Guest
No ja jsem zase treba dneska ziskal pres 1M penez z asi 5 vypomoci od sousedu....
 
Nahoru