• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení pavouk123

DeletedUser32

Guest
Nazdar lidi, kdo je tu z DK tomu se moc představovat nemusím, zvláště těm kteří chodí na DK fórum, kde jsem hlavním moderátorem, průběžně zkouším všechny nové hry od INNO a tohle je v posledních letech první, která mě celkem zaujala (tedy samozřejmě mimo DK které hraji téměř od začátku);).
 

Iefyr

Guest
Hihi, většina Elvenar komunity jsou členové týmů různých Inno her, jak se zdá.))) Každopádně já si říkal, že kde jsem tvůj nick viděl... a ejhle, ono přeci jenom DK... sice ho nehraju, ale párkrát jsem si tamější fórum projížděl, kvůli načerpání inspirace.)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj pavouku, další persona z InnoGames týmů na našem fóru, to mě nesmírně těší. A samozřejmě jsem i rád za tu lichotku, že Elvenar je po letech první hrou, která Tě zaujala. Díky!

Tak nechť hráči na DK nezlobí, ať zavítáš někdy i mezi nás! ;)
 

DeletedUser32

Guest
Za některými nicky, tu poznávám i další lidi z DK týmu, ale vzhledem k tomu, že zde používají jiný nick, si zřejmě přejí zůstat v anonymitě.
 

DeletedUser32

Guest
Jinak pro doplnění, jmenuji se Honza, živím se jako elektronik, mimo zaměstnání hlavně opravuji a stavím počítače, Vzhledem k tomu že jsem si před nedávnem pořídil baráček, většinu volného času věnuji jeho vylepšování a úpravám.
Občas si rád zajdu s příteli na "jedno" mám dvě dospělé děti a postavou připomínám rozteklého sněhuláka.
Mezi záliby se dá počítat DK, i když po téměř osmi letech už je to spíš závislost než záliba.
 

DeletedUser18

Guest
DOUBLE POST - :D
Tvůj nick si pamatuji z fóra TW2, avšak mám takový dojem, že konverzaci jsme spolu nevedli... :)
 

DeletedUser32

Guest
Double post, jsou příspěvky jdoucí po sobě v krátkém časovém intervalu, nikoli po několika dnech.
Na TW2 jsem chvíli hrál, ale ta hra mě moc nezaujala, řekl bych že se tam všechno podřídilo vzhledu a herní stránka za vzhledem těžce zaostala.
 

DeletedUser18

Guest
Je pravda, že každý moderátor bere double post jinak, osobně na čas nehledím, když existuje funkce "Upravit". Spíše to mělo být jen takové rýpnutí. ;) Ale to není prvořadá informace, kterou jsem chtěl sdělit a omluvám se za zbytečný spam.

Nicméně, hra (TW2) je hlavně založená na vizuální stránce, stejně jako Elvenar, proto se s některými funkcemi otálí i dnes. Stejně tak věřím, že jako DK, The West, FoE, i TW2 a Elvenar dosáhnou takové slávy, ikdyž mají těžší začátky.
 

DeletedUser32

Guest
Bez určité vyváženosti herní a vizuální stránky to nefunguje, na tom už spousta her (dokonce i od INNO games) pohořela.
 

DeletedUser18

Guest
S tím souhlasím, ale vem si, že DK byly spuštěny již před 12 lety a v té době nebyl tak kladen důraz na vzhled, ale spíše na funkčnost. Tím jsem chtěl jen říct, že se za tu dobu tyto dvě strany prohodily. Prvně se člověk podívá, jak to vypadá (vzhled), který ho hned musím zaujmout a pak teprve řeší, co všechno hra nabízí. S tím, dle mého, počítají vývojaři, jelikož když si vezmeme poslední hry od IG, tak funkcí málo, ale po vizuální stránce super!

Zjednodušeně, za těch 12 let se dá udělat spousty práce na funkčnosti hry, tedy jestli to do té doby ještě někdo bude hrát.
 

DeletedUser32

Guest
Problém je, že pokud pokulhává funkčnost, sice se po spuštění spousta lidí přihlásí, aby hru vyzkoušela, ale velice rychle pak zase končí když zjistí že je to založené pouze na vzhledu a herní možnosti jsou nezajímavé.
 
Nahoru