• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Papap

papap

Mistr slova
Zdravím všechny hráče této skvělé hry.Jmenuji se David Krátký,je mi 36 let bydlím v rodinném domku,ve Středních Čechách v městečku jménem Krásná Hora nad Vltavou.Mezi mé záliby patří focení a s tím spojené toulání v přírodě hlavně po krásném českém kraji,miluji všechny možné zvířata,mám rád jakákoliv závodní auta,dost se zajímám o zemědělskou techniku (kterou také vášnivě fotím) a zemědělství obecně.Jezdím celoročně po různých závodech,koncertech,festivalech a výstavách nejen zem. techniky atd.Poslouchám rockovou,punkovou nebo metalovou muziku,mezi mé nejoblíbenější patří Metallica.Pracuji v oboru elektrikář silnoproud jako podnikatel a práce mě hodně baví.tak to jen tak pár větiček o mně..-)
 

Přílohy

  • 111.jpg
    111.jpg
    143,7 KB · Zobrazení: 60
  • 222.jpg
    222.jpg
    43,5 KB · Zobrazení: 64

DeletedUser1148

Guest
papap já ti musím za sebe poděkovat za nádherné představení.Zaujalo mě ,že máš rád přírodu,zvířátka a naši krásnou zemi.Také si myslím,že naše země je nádherná.Také pocházím ze středních Čech - od Mladé Boleslavi.Ale nyní bydlím na Moravě ,přímo v Šumperku.Je tu krásně a hlavně příroda je nádherná.Jsi sympatický kluk.A souhlasím s tebou ,že tato hra je skvělá.Přeji ti hodně příjemných chvilek nejen v přírodě ,ale i tady mezi námi.Lucka:)
 

Santerr

Veterán
Rovněž děkuji za nádherné představení, musím uznat, že máš zajímavé koníčky. O zemědělskou techniku a zemědělství vůbec se dnes zajímá málokdo ;) Mimochodem... ta druhá fotka je boží, kde to je focené?
 
Nahoru