• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Při načítání

sesty99

Znalec fóra
Dobrý den při načítání hry se to po 11% sekne a místo procent naskočí nějaká hatmatilka čím to může být

Bez názvu.png

Bez názvu.png


//Sloučení příspěvků. Forseti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
u mně ne e.....zkus pročistit cookies a třeba i restartovat PC
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Problém jsme hlásili našim technikům v Německu, nicméně těm se ho nepodařilo reprodukovat, všechno fungovalo v pořádku.

Pravděpodobně tedy bude chyba na vašem počítači. Doporučuji proto zkusit promazat cookies, případně zkusit jiný prohlížeč. Pokud to nepomůže, napište nám prosím na herní podporu a žádejte delegaci na moji osobu.
 

Geraeth

Pokročilý žák
Zdravím,
mi hra nejde načíst už dva dny :( ani na těch 11% se nerozjede, jen naskočí úvodní obrázek.. Co s tím? už jsem zkoušela i to cookies promazat.. Chtěla jsem stihnout úkoly Wonkyho Waltera, ale s takovou asi prd..
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Je mi to líto, ale abychom vám mohli nějak pomoct, je nutné vyplnit tento formulář, jinak se nehneme z místa.

Osobně se domnívám, že problém bude v prohlížeči, doporučuji proto zkusit nějaký jiný.
 
Nahoru