• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Překrývající se budovy

GLoriginal

Pokročilý žák
Verze hry:
v1.1.9-(d602c40) (2016-03-16 16:40)

Prohlížeč a jeho verze:
Verze 49.0.2623.87 m
Google Chrome je aktuální.

Verze Flash Playeru:
You have version 21,0,0,182 installed

Operační systém:
W 7 professional

Rozlišení obrazovky:
1680 x 1050
Herní svět:
Winyandor
Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: _/5
5
Název úkolu:
-
Současný stav:
Některé budovy se překrývají viz. screen který přidám

Očekávaný stav:
Budovy by se neměli překřývat.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1.budovy se překrývají kdykoli po spuštění hry
2.když je prohodím chyba přetrvává



Screen (obrázek) chyby:
http://tinypic.com/r/2jf0vbt/9
 

nataly111

Velmistr písma
mě to dělá taky u jedné dílny, spíš bych řekla že tam kousek chybí než než přebývá
Ale nijak mě to neomezuje dílna funguje jak má:rolleyes:
 

Přílohy

  • chybí kousek budovy.png
    chybí kousek budovy.png
    466,6 KB · Zobrazení: 82

CherryFlower

Guest
já měla dneska jednu dílnu v "mlze"... takovou duchovitou...až po chvíli se zjasnila a vypadala zase normálně
 

nataly111

Velmistr písma
já si toho poprvé všimla před pár hodinama, ale myslela jsem že problém je někde u mě, ale když se tu ozval někdo jiny a reset hry nepomohl tak sem se tady ke kolegovi přidala
 

DeletedUser926

Guest
Ahoj taky mi to zlobí a ještě mám problém s přihlášením nemužu se dostat do obou světů
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Očekávaný stav:
Budovy by se neměli překrývat.
Děkuji za upozornění! Zkusili jsme chybu ověřit, nicméně všechny budovu jsou už v pořádku. Pomohla tedy prosím přestavba tvého města, nebo stačilo aktualizovat stránku?
Ahoj taky mi to zlobí a ještě mám problém s přihlášením nemužu se dostat do obou světů
Rádi bychom pomohli, ale tohle je bohužel věštění z křišťálové koule, bez nějakých detailů těžko něco vymyslíme. Buď tedy prosím napiš na herní podporu, případně vyplň toto hlášení o chybě.
 

nataly111

Velmistr písma
Forseti, já nevím, možná je to jen u mě, ale děje se mi to pořád, při přihlášení mi to občas přeskakuje na tu druhou dílnu, ale je to tam furt:eek:
Potíže nejsou, dílna funguje jak má, jen jí někdo bere střechu:D:D
udělala jsem noví sken před chvilkou pošlu oba
 

Přílohy

  • zase capina1.png
    zase capina1.png
    853,6 KB · Zobrazení: 66
  • zase capina.png
    zase capina.png
    913,6 KB · Zobrazení: 70
Naposledy upraveno:

GLoriginal

Pokročilý žák
Froseti bohužel problém stále přetrvává.. i když jsem zkusil budovy přehodit stále se překryli .. né všechny většinou na střídačku.. když je prohodim je do v pohodě ale jakmile jdu na velkou mapu a vrátim se do města zase se chyba objeví...

Samozřejmě to platí kdykoli se načtu do města. Ať už při zapnutí hry nebo z mapy nebo od návštěvy jiného hráče...
 

Přílohy

  • winyandor 2.png
    winyandor 2.png
    893,9 KB · Zobrazení: 69
Naposledy upraveno moderátorem:

GLoriginal

Pokročilý žák
Tak jsem si trošku pohrával s přestavbou a chyba je pouze v té horní části co jsem označil a je jednou o jakou budovu jde, zkoušel jsem i jinou jestli náhodou neblbnou jen obytné ale není to jimi.. Jak už jsem napsal chyba je v horní části a je jedno jakou budovu tam postavím.
 

Přílohy

  • winyandor 4.png
    winyandor 4.png
    1.017,4 KB · Zobrazení: 73
  • winyandor 3.png
    winyandor 3.png
    1.012,8 KB · Zobrazení: 65

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@GLoriginal a @nataly111, mohl bych vás poprosit, abyste jednu závadnou budovu nechali postavenou? Chybu předám technikům, nicméně počítám, že zde pro opravu nebude stačit pouhý screen, bude nutné vidět celou budovu. Děkuji! ;)
 

GLoriginal

Pokročilý žák
Jak už jsem psal :) Je jedno jakou tam dám budovu, jedna z nich překryje z části tu druhou viz screeny z předešlého textu :) nevím jak to popsat myslím si že bude spíše chyba ,,prostředím´´ :)
 

nataly111

Velmistr písma
Já jsem to nezkoušela přehazovat, nemám dost místa, ale zkoušela jsem to na jiném Pc a chyba je tam stále, tak moje doměnka že je problém někdo u mě padá, děje se mi to jen ve světě Winyandor, svět Aredyll je v pohodě a to tam těch domečků je mnohem víc:D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkuji všem za spolupráci, tato chyba nás už dlouho obtěžovat nebude, vývojáři pro nás přichystali opravu. ;)
 

nataly111

Velmistr písma
Tak už to mám i ve světe Arendyll:D
Na chrámu posvátného ohně, to je sranda tomu hadovi chybí kousek těla:D
V pohodě Forseti já se bavím:p
 
Nahoru