• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Příběh

Chtěli by jste ve hře delší příběh než je na Wikipedii

  • ano

    Hlasy: 4 100,0%
  • ne

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    4
  • Anketa uzavřena .

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím @Zharthuru, to je otázka spíše na mne, proto si dovolím Ti odpovědět. ;) Elvenar má skutečně vyprávět jakýsi fantasy příběh s prvky tajemna. Avšak něco takového vymyslet zabere dost času. Osobně bych také rád měl příběh na Wiki kompletní, avšak pravda je taková, že stále nemám z čeho čerpat. A tak mi zbývá jediné, čekat. :( Jakmile budu mít k dispozici nějaké pokračování příběhu, tak mi věř, že budou co nejrychleji zveřejněny, avšak kdy to bude...
 

DeletedUser34

Guest
no nejaky pribech je pisany v neodmietnutelnych ulohach ale to neviem ci je pribehova linia len v hre alebo je to pribeh elvenaru ako daneho miesta ?
 

Zharthuru

Mistr slova
Milý Odine , záložku s příběhem na wiki jsem už několikrát navštívil a že máš v podstatě svázané ruce už vím taky , ale i tak děkuji . Současně bych navrhnul , aby nejlepší básnička (nejdelší) byla přeložena do němčiny a odeslána jako inspirace pro tvůrce
 

Sindri

Guest
Oficiálním jazykem InnoGames je od roku 2010 angličtina. ;) Nicméně, vše týkající se soutěže prosím do její patřičné diskuse. Osobně si myslím, že tak či tak... překládat to, aby tam byl zachován rým... noo, to by bylo něco. :D
 

Zharthuru

Mistr slova
Některé dlouhé verše bývají občas i příběhem , například ve společenstvu prstenu takové básně existují , ale určitě se nechci vzpírat autoritě .
 
Nahoru