• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Přátelství - pozvánka [předáno]

DeletedUser76

Guest
Nová funkce přátelství by umožnila hráčům rozeslat pozvánky (zde limit 25. hráčů) ,kteří se pohybují jinde na mapě, hráčům jsou nějakým způsobem blízcí a chtěli by si navzájem vypomáhat motivací popřípadě výměnou surovin na tržišti ovšem za regulérní poplatek.
Hráči by se museli pohybovat na stejném herním světe .
Hráč by mohl rozeslati pouze 25 pozvánek ,ale přijmout by jich mohl až 30.
Hráč by mohl svým přátelům podporovat divy.
Hráč by měl přístupný seznam přátel.
Výhoda přátelství pro hráče,kteří se vyskytují na mapě, kde mají dobyté provincie,ale jsou tam sami.
Dobrý pocit,že mám kolem sebe přátelé a mohu jim vypomáhat.
Ti z vás co znají FoE vědí nebo pochopí co mám na mysli.
Pokud bude potřeba svůj návrh za pomoci Zlatého Anděla lépe vypracuji.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Myslím že v pořádku. Stručné a jasné :D Jen k těm divům. Pomoct v divech s VB může kdokoliv a komukoliv. I v případě, že hráče nemá objeveného na mapě :) Takže ten bod asi umazal, je jakoby zbytečný. A jen bych dodal, že nějaký zpracování nemusí být vůbec složité. Vpravo dole v ikonce nastavení by mohla být další ikonka (silueta postavy, pacičky, ...) a po kliknutí by se otevřel seznam. Něco ve stylu žebříčku, kde by po rozkliknutí byly jména přidaných hráčů. Společně s tím co by bylo třeba, takže nějaká kolonka pro poslání pozvánky a systém přijímání pozvánek ve stylu přijímání pozvánek do cechu. A to by bylo asi v tom okně jakoby na druhé záložce (záložka seznam pro jména a třeba pozvánky pro posílání/přijímání). Takže by to ani nemuselo být nic složitého nebo komplikovaného :)
 

Ethariel

Guest
S regular96 jsme spíše lobovali za rozdělení okna chatu na dvě části formou malých záložek v hlavičce okna. Jedna by byla chat a druhá seznam přátel.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Chat bych asi nechal takhle. Ta ikonka mi přijde taková schovaná a nebyla by až tak moc používaná. Přeci jen hodíš si přátele a pak už jen 1x za den roklikneš ve svůj čas a motivuješ. To v tom chatu bych udělal třeba záložku pro zakládání skupinových chatů. Třeba pro pár přátel, kteří si chtějí pokecat společně.... Když už tedy by tam mělo něco být :D
 

DeletedUser76

Guest
Janě Zlatý Anděli , díky moc :D, bod divy vynechat ;).
Ohledně zpracování ,tak to vážně nedám :D, na to máte hlavičku Vy muži s velkým M
a zázračné ženy co se v tom umí pohybovat.
Teď už jen zbývá to prosadit ,takže pište sem samé jo,jo,jo,jasně,paráda to bereme,chceme to, děsně moc :D:D:D
 

DeletedUser418

Guest
To je skvělý nápad a já jsem také PRO
b7a2c3dd0d88681a.jpg
 

LuciskaCh

Mistr slova
také bych byla všema deseti pro. Už se mi totiž několikrát stalo, že mi z okolí zmizel soused, se kterým jsme si navzájem pravidelně motivovali a brali nabídky, a teď je daleko, takže z toho nemůžu nic. Takhle bych si ho jen přidala do přátel a mohli bychom si vypomáhat i nadále.
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Omlouvám se ale dle mého je to zbytečnost a proč? Zbytečně to komplikujete. Tohle má více souvislostí jako přesouvání hráčů a maximální počet hráčů ve společenství. O přesouvání hráčů se již napsalo dost ... a když někdo navrhoval navýšení limitu počtu hráčů ve společenství tak většina byla proti ... a teď navrhujete přátelství na mapě? Kdo se neptal a nestěžoval si na to jak funguje přesun hráčů, kdo byl proti navyšování maximálního počtu ve společenství, je s aktuální situací spokojen. Dobře vám tak
 
Nahoru