• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Komunikace Označení zařízení

WinterPhoenix

Znalec fóra
Tak mne napadlo, jestli by nebylo možné zavést, třeba jen dočasné označení na jakém zařízení hráč hraje. Dočasné mám namysli než budou zavedeny zprávy do aplikace. Bylo by totiž fajn vědět jestli má smysl se snažit kontaktovat zprávou nějakého hráče jenž je třeba můj soused, ale hraje jen na mobilní aplikaci. Tudíž si zprávu nepřečte. Myslím, že by to usnadnilo komunikaci obzvláště mezi sousedy, jenž nejsou v jednom společenství, ale chtěli by spolu obchodovat.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak ale mnoho hráčů hraje na obou platformách zároveň, např. přes den jsou občas na mobilu, a až večer, když se vrátí domů, jsou naplno na pécéčku.
 

DeletedUser3281

Guest
Tam by úplně stačilo, aby lidem co mají zprávu prostě na mobilu vyskočila notifikace o zprávě, aby zjistili že je i nějaká PC verze když už tam nejsou zprávy, ale jako to máte marný, navrhnout můžete cokoliv ale jsou tady věci odeslané už před lety a stejně jste se jich nedočkali takže i sebejednodušší řešení formou notifikace, která by zabrala několik řádků kódu je zcela fuk, co si sami nemyslí to neudělají :)
 

DeletedUser4336

Guest
Je to tak, nechápu že tak dlouho chybí tak podstatná funkce. Dobroudružství přidali, ale bez zpráv je jeho funkčnost dost omezena, ale to už nikoho netrápí.
 

LuciskaCh

Mistr slova
jj, je to katastrofa, že se neřeší zprávy, které jsou opravdu důležité. Ale hlavně, že můžeme okouknou cizí města...
 
Nahoru