• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Označení bonusového zboží v manufakturách

kokoryko

Kolemjdoucí
Ahoj,
od výroby bonusového zboží narážím na problém s výběrem mezi živoucím a klasickým zbožím. Nešel by v manufakturách vždy nějak zvýraznit ten řádek, na kterém mám zboží s bonusem??? Např. výrobny dřeva:
add1 - bonus mám na dřevo - bude zvýrazněn první řádek, kde klikám na 3h nebo 9h výrobu dřeva
add2 - bonus mám na pryskyřici - bude zvýrazněn druhý řádek, kde klikám na 3h nebo 9h výrobu pryskyřice

Myslím, že by tohle hodně pomohlo v orientaci a ulehčilo a usnadnilo zadávání výroby. Jak máte 6 druhů manufaktur po x ks, tak je vcelku složité si vždy uvědomit co zrovna kliknout. Tak jen taková technická.
Dík.
 

Lovec Krys

Legenda
Ono by bylo nejlepší, kdyby to nebonusové prostě zmizlo.
Příklad:
T1 - bonus dřevo. Od 24. úrovně by i nadále bylo jenom dřevo, prošlé by tam nebylo
T4 - bonus mramor. Od 24. úrovně by se produkce změnila z mramoru na Měsíční kámen, mramor by zmizel.
T7 - Zatím není ve hře, ale fungovalo by to stejně jako u T4, jen s tou poslední relikvií a zbožím.

I když mám spíše pocit, že až do hry přidají T7, tak tam budeme mít spíše voleb 6 - záleží jak to vývojáři provedou a jak moc se jim bude chtít nabídku v manufakturách předělávat.
 
Nahoru