• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení OrickJ

OrickJ

Znalec fóra
Ahojte všichni.Trochu opožděně se taky představím, nějak jsem přehlédl kde to vlastně provést.:).Jmenuji se Jarek a pocházím z Kyjova.Hru jsem objevil 2.5.17 a hned mě chytla u srdíčka svou kouzelnou grafikou a hlavně naprostou svobodou budování v bezpečí.Nemám v lásce on-line hry právě kvůli ustavičným bojům s hráči, kdy pracné vybudování čehokoliv někdo v mžiku spálí.Samozřejmě i tady potřebují tvůrci vydělat, ale není to nijak drastické nucení, pokud a hlavně moc nespěchám, jde to i pomaličku zadarmo,aspoň zatím, su tady úplný nováček.
Jinak už taky kroutím pátý křížek, ale od mládí se zajímám vše okolo počítačů a hlavně her.Miluju scifi a fantasy.Jen mi na vše zbývá málo času, lítám po Evropě s kamionem, tak si to umíte asi představit, věčně pryč a mimo síť.
I proto jsem on-line hry nevyhledával, až momentálně teď jsem měl úraz a zostal s roztříštěnou patou uvázaný na lůžku a času je naráz habaděj,tak si to musím do syta užít, než se vyzdravím.:D.
No, vidím, že jsem se nějak rozepsal, to není moc můj styl, tak ať je nám tu dobře, su tady fajn lidi, žádné nejapné poznámky a pohoda.
 
Nahoru