• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Onono Elfenaro

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 488716
  • Vytvořeno

Deleted User - 488716

Guest
Zdravím všechny, kdo toto budou číst.
Hraju s nickem Onono Elfenaro, byť tady na fóru mi už asi zůstane Victorious1722. Jmenuji se Tomáš, jsem z východních Čech a hraju za elfy. Hru jsem objevil přes reklamu v jiné mobilní aplikaci a řekl jsem si že to vyzkouším. Nejdřív jsem hrál jen v mobilní aplikaci, ale vzhledem k tomu, že v ní chybí některé funkce, hraju i přes prohlížeč. Zatím se mi hra moc líbí a to jak grafikou, tak hratelností. Jsem sice teprve ve 2. kapitole, ale věřím, že se časem dostanu třeba až ke konstruktům, byť to asi potrvá.
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahoj Tomáši,

jsme rádi,že se ti hra líbí. Vítám tě mezi námi. Začátky bývají vždy těžké, ale až si najedeš to své, tak to bude brnkačka. :) A určitě jednou dojdeš, byť se ti to teď zdá vzdálené, ke konstruktům. :)
Pokud by sis chtěl popovídat o hře, tak tu máme přímo sekci,kterou nalezneš ZDE. Nebo tu nalezneš i umělecký,či herní koutek.

Ať se ti u nás líbí, a kdyby jsi potřeboval s čímkoliv poradit, jsme tu neustále k dispozici. ;)
 
Nahoru