• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Recenze Ojlec

DeletedUser181

Guest
K Elvanaru jsem se dostal nahodou. Hledal jsem proste hru, u ktere se po praci muzu v klidu najist, obcas na neco kliknout a hlavne se nestresovat. Muj FB mi doporucil tohle, mimochodem jedna z mala veci co mi doporucil dobre, tak jsem si rekl proc ne.
Hned ze startu jsem se mohl rozhodnout jestli budu hrat za houzevnate pracovite lidicky nebo za objimace stromu. Rekl jsem si "zatroleni ekoteroristi jsou uz vsude" a klikl na lidi. Nastesti jsem mel dost casu tak jsem se proklikal do faze kdy mestecko zvladne fungovat nejakou dobu samo. Do te doby je to celkem fuska, takze jestli se rozhodujete zacit, udelejte si poradny kus zvance a vyhradte si tak tri hodinky na rozjezd. Pak uz staci jednou , dvakrat dene to poklikat a je klid. Kazdopadne grafika je prijemna, hra pokud nechcete byt v topce casove nenarocna, updaty a debugy zatim pravidelne. Elvanar je idealni hra pro ne prilis svedomite pracovniky, nebo pro ty svedomite co chcou mit po praci doma klid a jen tak si klikat a koukat jak mestecko roste.
Plusy:
Pekne nenarocne a hezky to roste.
Casova nenarocnost po nejakem tom dni hrani.
System spolecenstvi hru pekne ozivi.
Bitvy jsou celkem pekne udelane.
Je videt ze se o to AT stara.
Neni tu PvP
Minusy:
Zezacatku casova narocnost.
Prvni souboje na mape jsou nudne.
Dve rasy mi pripadnou malo. Sneslo by to nejake trpasliky nebo orky.
Neni tu PvP
Veci co me ani tak nestvou spise mrzej:
Neovlivnitelne prideleni surovin s extra prijmem.
Po mesici hrani se nevyplati bojovat a je lepsi si danou lokalitu "koupit"
Relikvie, ktere clovek nevyuzije na bonus k vyrobe si muze dat tak akorat za ramecek. Bylo by fajn kdyby taky davali nejaky bonus treba ctvrtinovy nez ty vybrane suroviny ale aspon by se vyplatilo stavet jine manufaktury nez ty s extra prijmem. Klidne za cenu snizeni zakladni vyrobnich hodnot.
 
Nahoru