• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Odstranění duplicitních záznamů z výpisu sousedské výpomoci

Mescal

Znalec fóra
Navrhuji, aby byl ve vylepšené sousedské výpomoci zaveden filtr odstraňující duplicitní informační záznamy o provedené sousedské výpomoci, již se tento návrh objevil v diskuzi k tomuto tématu od hráče @Boobika, ale zapadl tam.
Dovoluji si tedy tento nápad oprášit a znovu jej uvést zde, ve vlákně pro nápady a vylepšení, k další komentářům.
Zde přikládám klikací náhled obrázku, jak by filtr odstraňující duplicitní záznamy mohl vypadat:
notifications1.jpg
 

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
Zrovna jsem navrhl jinde - stačilo by přidat do filtru k "rukám" informaci o tom, že jde o "ruce", tím by se vyfiltrovalo to podstatné, protože nikoho nezajímají informace s "domečky" nebo obchodem (mne tedy určitě ne). V podstatě by stačilo jen jedno zatrhávací políčko - nezatrženo = vše, zatrženo = ruce. jsem spíše pro zjednodušování než zesložiťování za účelem zjednodušení (to fakt není nic proti uvedenému nápadu, to jsou zkušenosti uživatele sofistikovaných systémů z praxe v reálu).
 

Mescal

Znalec fóra
Upřímně, ono to Inno udělalo asi nejspíš samo. Nebo za tím byly připomínky z jiného fóra.
Již cca týden se zobrazuje seznam sousedské výpomoci bez duplicit - při mé stejné osobní aktivitě to bylo dříve cca 52 stránek, nyní cca 16 stránek.
 
Nahoru