• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Odpočet u turnajových provincií v turnajovém rozhraní v prohlížeči

DeletedUser4336

Guest
[Shrnutí] – Informace o tom, za jak dlouho bude k dispozici provincie při turnaji přímo z rozhraní turnaje u prohlížečové verze.
[Podrobnosti] - Zobrazení zbývajícího času dostupnosti dalšího kola provincie buď při najetí nad prošedlé tlačítko vstupu do provincie v tabulce rozhraní turnaje, a nebo ještě lépe přímo v tlačítku u prohlížečové verze jako tomu je u mobilní aplikace.
[Důvody] - Když je rozdělaných víc provincií napříč různým časem, je trochu problém se v tom orientovat, a dohledávání přes mapu při mnoha desítkách provincií je docela zdlouhavé a nepřehledné. Turnaj má sice svou tabulku, ale u prohléžečové verze zůstává starší podoba, která toto nezobrazuje, zatímco u mobilní verze je vše "již dávno" zobrazované.
[Dopad na jiné herní prvky] - Ti co hrají jen na mobilu už nebudou mít nadále tuto informaci jen pro sebe :).

[Můj poznatek odbočující od tématu] - Tento údaj mi ve hře již delší dobu chybí, ale co je zajímavé, že při nedávném nijak nesouvisejícím návrhu přidání adresáře do hry jiným hráčem (konkrétně prohlížeč musí vše zase trochu neelegantně řešit vypisováním), a opětovném zjištění, jak je mobilní aplikace v rozhraní (kromě nezahrnutých funkcí do hry) dál (normálně na mobilu nehraju, takže to neznám), jsem vydedukoval, že snad i ten čas u turnajů zobrazuje, podívám se, a zase trefa, vážně to tam je, trochu škoda onoho nesjednocování starších nedotažeností v původní verzi.
 

DeletedUser4336

Guest
LucyLoo >> Tak hraní her na mobilu nebo tabletu je všeobecně jistou formou omezené, mobilní zařízení má výhodu především v mobilnosti, a proto má řadu příznivců. Na druhou stranu nevidím důvod, když je rozhraní na desktopy již v mnoha ohledech zastaralé (i co do různých ukazatelů ve hře), proč ho trochu nedodělat, když je vidět na mobilní verzi, že se i chce.
 

luterina

Veterán
@Pauleo , přesně jak píšeš, i já se kolikrát potřebuji na PC podívat, kolik času zbývá do otevření všech provincií, jestli stíhám, nebo bych měla nakrmit Polárku, a když zrovna na apku nemůžu, tak to složitě hledám na mapě, takže já jsem pro tento tvůj návrh.
 
Nahoru