• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát ODMĚNY VELITELE

uvítali by jste možnost odměn od velitele, za aktivní hru a přístup a ochtu k ostatním členům společ


  • Celkový počet hlasujících
    9

DeletedUser160

Guest
Ahoj, nevím jestli tohle téma tady někde bylo-nebylo, ale nenašel jsem nic, tak mám otázku- nebylo by možné a nebo nepočítá se s možností, aby velitel společenství měl možnost udělovat nějaké odměny, bonusy? Mám na mysli pro hráče, kteří se třeba pravidelně zúčastňují sousedské pomoci, komunikují apod. V některých hrách je možnost udělit třeba palec nahoru-dolu, vyznamenání,prostě něco přizpůsobit námětu a motivu ELVENARU. Chtělo by to prostě něco.......Myslím si, že taková možnost odměn, by podpořila soutěživost v rámci společenství, velitele by podpořila, že na hru nekašle,ale má přehled o hře ostatních a je s nimi. Co myslíte, nestálo by to za uvážení?
 

DeletedUser160

Guest
ahoj, chtěl jsem změnit rubriku, kde to je napsáno a v té původní to smazat, ale nějak mi to nejde.....
 
Nahoru