• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Odmítání úkolů

ElfNostradamus

Veterán
Ahojte, nevím, zda-li se již k tomu někdo nevyjadřoval, ale bylo by pěkné, kdyby po odmítnutí úkolu, který v daný moment nechci plnit, se objevila tabulka se všemi aktuálními úkoly pro danou kategorii a člověk by si mohl vybrat, který momentálně chce plnit, takto to je velmi zdlouhavé proklikávání se k vybranému úkolu. ElfNostra
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4824

Guest
Ohledně plnění úkolů jsem občas trošku naštvaná, co je jen pravda. Například jsem došla k úkolu, kde jsem měla provést 5 střetů v provincii, ale pomocí boje, nikoli vyjednáváním. To je docela fuška pro někoho, kdo němá tak rozsáhlé kasárny a zbrojnici a ještě je ve společenství, kde během turnaje musí nasadit maximum armády. To se nedá...projít přes tento úkol je opravdu těžké...
 

Magni

Guest
Tento úkol jde jistě přeskočit, mám pravdu? Pokud ti nevyhovuje nebo je na tebe velmi obtížný, prostě ho jednoduše odmítni, přejdi na další a nebudeš muset být naštvaná. Hned bude lépe :)
 

DeletedUser4824

Guest
Tento úkol byl půlený. První polovinu jsem splnila a následně zjistila, že na druhou fakt nemám ... :(
 

DeletedUser4336

Guest
Ty asi myslíš úkoly k nějaké události. Klasické úkoly pokud jsou těžké, tak je prostě hráč moc vepředu a je normální, že zrovna nejdou splnit (jedna linie jde přeskočit, druhá ne). Pokud se provincie nedají vybojovat, buď je hráč moc vepředu, nebo si všechny bojeschopné uplatil, nebo mu zkrátka chybí postup ve výzkumu - vylepšení velikosti oddílu. Pokud se jedná o události, tak tam je to těžké, každá událost je stavěná na tom, aby si hráč vypomáhal vším možným, co má k dispozici, tzn. pomoc ve společenství, využití volného místa k produkci surovin, apod., pouze se dle úrovně hráče zvyšují požadavky co vím na počty. Co se týče prozkoumávání nebo boje, tam je jasné, že je třeba s tím počítat dopředu a nebýt moc napřed, jinak jsme s plněním nahraní (týká se např. získávání relikvií, když zrovna neběží turnaj). Tak ono je to blbé, když zrovna běží turnaj, jenže ty beží prakticky pořád, takže by vůbec nemohly běžet události, tam tě max. může mrzet zda se to trefí zrovna na turnaj s tvou bonusovkou, na druhou stranu relikvie z turnajů se počítají, jinak by se plno událostí plnila jen těžko. To je asi důvod, proč já ty běžné události moc nehraju, protože to vyžaduje neustálé zjišťování informací dopředu, plánování moc dopředu nebo mě to brzdí na městě, jen ty vrcholné jako např. zimní událost, kde se dá lecos zíkat i v průběhu a nemusí se jít jen po hlavních odměnách.
 
Nahoru