• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Světová mapa Oddalování a přibližování obrazu [předáno]

Gordon112

Guest
Shrnutí - Jde o funkci přibližování a oddalování obrazu na mapě světa. S touto funkcí by hráč jen otočil kolečkem na myši dozadu a ukázala by se mu celá jeho prozkoumaná země.

Podrobnosti - Jakmile hráč prozkoumá více provincií, tak musí obrazovku neustále posouvat a popotahovat a to zabírá čas. To by mi sice tolik nevadilo, ale co mi vadí je to, že si nemůžu udělat celkový obrázek své prozkoumané země. S touto funkcí by si hráč vše mohl dobře naplánovat a udělat si přehledný obrázek.

Důvody
  1. Šetření času
  2. Lepší přehled
  3. Zpříjemnění hry
Dopad na jiné herní prvky - Nic mě nenapadá. (jestli někoho něco napadne napište to díky)

Gordon112
 

graywolff

Guest
S tímto naprosto souhlasím, pouhý jeden rozměr mapy opravdu nestačí.
 

Baldr

Guest
Zdravím, to určitě není špatný nápad, ulehčilo a zpříjemnilo by to hraní.
 

Gordon112

Guest
Kdo vlastně schvaluje návrhy a nápady??? Byl bych velmi rád, kdyby se tento nápad uskutečnil. díky
 

Vlnik

Guest
Už jsem sám uvažoval, že to sem dám, no nějak se mi do toho nechtělo a nakonec jsi byl rychlejší, takže mi už nezbývá než souhlasit :D
 

CherryFlower

Guest
Zatím tu mapu až tak velkou nemám, ale tato funkce by se mi taky líbila... není nad to pokochat se širými lány, lesy, stržemi...
Pokud bych chtěla motivovat širší okolí, určitě by se líp vybírali hráči, co mají viditelnou alespoň příslušnost k cechu...
 

Frigg

Guest
Přibližování a oddalování mapy pomocí Ctrl a kolečka myši funguje jen v prohlížeči Chrome.
 

DeletedUser34

Guest
a čo ctrl a + alebo mynus neviem ja hram na chrome tak neviem ako to ide na ostatnich ale beune stranky sa daju tak priblizovat ctrl + alebo -
 

Frigg

Guest
No právě, v Chromu to funguje, ale například ve Firefoxu to zkrátka nejde, žádná taková funkce tam není.


Oprava, funkce tam je, ale nefunguje ve hře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dRaczek

Pokročilý žák
V FF to je CTRL + + a pro zmenšení to je CTRL + - jak píše protokol. Zpět na normální velikost to je CTRL + 0 (všechny znaky za ctrl na num klávesnici).
 

Frigg

Guest
Tak nevím, buď je někde zakopaný pes nebo moje FF stávkuje... a nebo je třeba mít ještě někde něco nastaveného. Poradíš @dRaczek ?

Tak jsem to odzkoušela... na normální stránce mi to funguje, ale ve hře nikoliv.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dRaczek

Pokročilý žák
Hmm tak se omlouvám, příště musím nejdřív vyzkoušet, protože zoom nepoužívám. Skutečně to na Elvenar nefunguje dokonce ani addony co mám si s tím neporadí.
 
Nahoru