• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

obchodování

lutanela

Znalec fóra
Dobrý den,ahoj
uvítala bych ve hře možnost nastavit zobrazování (nezobrazování) nevýhodných (jednohvězdných nulahvězdných) nabídek. Je tu mnoho hráčů, kteří těží na překlikách a poslední dobou se s nimi roztrhl pytel. Ráda bych získala možnost se jejich nabídkám zcela vyhnout,,,chtěla bych mít možnost vybrat si nejen z toho jaké suroviny se mi v tržišti objevují(přijemná možnost,za kterou děkuji),,ale také možnost vyřadit neférové,nevýhodné nabídky ze seznamů ,které se mi při obchodech zobrazují
 

Hexik

Znalec fóra
premyslim jestli to se mi stalo, spis se mi stalo ze jsem misto shanene suroviny ji utratila ...

i tak navrh mi prijde smysluplny a moznost do jakeho pomeru jsou pro me prijatelne nabidky by bylo super kdyz obcas vidim nabidku s 0 hvezd a ten hrac to tam dava dokola ... druha vec ktera me trosku stve jak moc lidi dava vyssi surovinu za nizsi

ikdyz obcas slevim a nabidnu lepsi pomer u mene oblibenych surovin nejak mi nejde pridrazovat ty o ktere je vetsi zajem
 
Nahoru