• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodník od verze hry 1.17.XX

Maxa

Znalec fóra
taky si myslim, ze za par dnu se nekdo najde kdo to vymeni. do te doby si muzeme najit jinou hru :-D
 

DeletedUser2303

Guest
Z toho jsem fakt nadšený.... u obchodníka si to koupím kdy chci, když mám dost mincí..... na trhu musím dlouze čekat, než mi to někdo vezme........ po bojovém systému to je další z kroků, jak tu hru znechutit začínajícím hráčům.
 

DeletedUser592

Guest
Jak dlouho prosím tě čekáš na to než ti vezmou nabídku sousedé? Před změnou spolku a přesunutí hráčů jsem čekala klidně dva dny na převzetí tříhvězdičkové nabídky. Čekáš snad nyní mnohem déle?
 

DeletedUser2303

Guest
Ne tak dlouho nečekám, ale prostě je to znesnadnění. další komplikace, další příležitost, jak tahat z hráčů peníze za diamanty.

Pokud to teda u nás bude nahozené, tak si menší hráči neškrtnou co do získávání provincií. Protože bojem se to fakt nedá získat, tak je jediná možnost vyjednávání za suroviny. Jenže kde brát nebonusové suroviny? Okamžitě a hned? U obchodníka.



// doublepost - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
obchodník by měl ,podle toho co jsem zatím četla ,zůstat stejný.Na Betě se bouřili ,tak Inno ho nechal tak ,jak byl.Také ho využívám ,když mám plné sklady.Nerada bych o něj přišla.
 

Maxa

Znalec fóra
obcas se najde nedostatková komodita. ja cekal i dele jak tyden, nez mi nekdo vzal nabidku a to velmi vyhodnou. a to mam super sousedy
 

DeletedUser1148

Guest
je lepší si dělat zásoby .Nečekat až na poslední chvíli.To většinou jako naschvál nabídky nikdo nebere.:)
 

DeletedUser592

Guest
moje řeč, prostě vždy před turnajema na mé bonusy škudlím, provincie se snažím bojovat, tedy když to jde
 

DeletedUser1964

Guest
Třeba dát svou nabídku, kousek výhodnější? Ono se najde vždy někdo, kdo ji vezme.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
a co myslíš, že dělám :-( prostě když suroviny nejsou, tak nejsou, mám dojem, že kolem mně není nikdo, kdo by měl prkna a mramor :-(
 

DeletedUser592

Guest
No tak tyhle suroviny jsou snad nejhůře na tom, ale snad nějaké takhle získáš ne, mně výhodnou nabídku na tyhle brali až po dvouch dnech.
 

DeletedUser1643

Guest
Tak on podle mě taky hraje roli časový faktor. Znám celou řadu hráčů, kteří raději postaví výrobny materiálů vyšší úrovně, nejlépe té poslední. Takže za 3 hodiny vyprodukují např. drahokamy, které pak na tržišti nabízí právě za mramor apod. (někdo aspoň se slevou z nastaveného poměru) v mnohem výhodnějším množství, než kdyby ty 3 hodiny mramor vyráběli sami. Ano, výroba těch drahokamů sice vyjde dráže, což zohledňuje sice ten poměr na tržišti, ale nikde nevidím zhodnocení toho vynaloženého času.
Navíc dost hráčů funguje jako samozásobitelé.
Takže pokud měl nový obchodník tohle omezit s cílem donutit hráče víc obchodovat mezi sebou, je mi jasné, kdo křičel nejvíce.
 
Nahoru