• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Obchodníci z Unuru

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Celé ne, portál a hlavní lodě by se mi tam vlezly i bez dodatečných rozšíření s novou kapitolou.
Ale flotila velkých lodí už ne (natož ty malé).
Mincí mám přebytek maximálně v Sobotu (kdy neběží věž) a v pátek byl na mně Golem mimořádně hnusný - raději jsem ani nepočítal počet pokusů, jen vím, že jsem použil 3 100% požehnání na mince i kladiva (a pro bojovníky z věže, kombinace byla nebojovatelná bez použití posilovacích budov).


@iDavis Možní spíše Otrokáři z Unuru, když tě připravili o populaci:)
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 513035

Guest
@Lovec Krys ak mam fenixa, tak pri mojich bonusoch z divov uz nie je taka kombinacia, co by som bojom nedal :)
 

Lovec Krys

Legenda
@citellus Já ty divy mám taky, ale při tříkolových soubojích se dost často stává, že první a třetí kolo mají opačné bonusy, takže cokoliv, co není rozsekáno v kole prvním, rozseká kolo třetí.
Možná to je hratelné ručně, ale automatem v takových případech ne.
 

Deleted User - 513035

Guest
@Lovec Krys mas pravdu, ze niektore bez manualu su nehratelne, no ked mam chut a cas, tak ja idem manualom aj take, co by automat mal minimalne straty a ja si ho zahram bez strat :) kazdy sa zabava inak :)

...inak u nas na SK serveri uz su hraci co su na konci rasy, resp. min. jeden, co uz rasu ukoncil a postavil obidva nove divy...
 

iDavis

Legenda
Jediný div, nad ktorým momentálne z tejto kapitoly uvažujem je Věštba štěstí, kvôli živoucímu, ale zatiaľ stále nemám pocit, že by s ním bol popri unuriu nejaký zásadný problém, takže asi toto bude druhá kapitola za sebou, v ktorej tie VB ušetrím..
 

Prealiena

Velmistr písma
Jediné, co mne napadá, je jednou za čas postavit Dračí archu, vybrat nashromážděné tajemné objekty a zbořit. U Věštby štěstí mě hrozně mrzí ta týdenní výroba. Kdyby to bylo kratší, dalo by se nad tím uvažovat.
Uvidím, jestli v příští kapitole nebude enormní nárok na živoucí zboží a nepůjde to řešit efektivněji (Časový skok, Simia Sapiens, Pyramida očištění, Uskladňovací vír), tak tyto divy nějak necítím.
 

GorGlin

Veterán
@Prealiena
Jak to myslíš s tím nashromážděním?
Necháš tajemný předmět být a počítadlo se ti dál plní stále dokola a když ho pak vyzvedeš, ukáže se ti další k vyzvednutí?
Je to ozkoušené?
Zajímavá možnost, ale to předpokládá div na lvl 1, tedy dvě činidla za truhlu a třebaže to je pěkný šolich, tak činidlové hospodářství to zas tolik neovlivní.
Já jsem si to počítal na lvl 16, to mi přijde jako rozumný střed.
Dračí archa pak dá 8 činidel za tajenmý objekt (na jeho získání jich potřebuješ cca 70) a skoro 40k živoucího zboží
Což mi nepřijde špatné, nicméně jsou tu ale.
Produkce živoucího zboží je náhodná a omezená jen na rasové úkoly.
Jak si zlepšit produkci živoucího zboží mi to nepřijde jako takové terno.
Věštírna dá 4 rekonstrukce týdně a tak 6-6,5k živoucího zboží za recept.
4 rekonstrukce az týden není mnoho, ale s ohledem na další možnosti získávání mi to nepřijde špatné. Živoucí zboží za předpokladu 4 receptů za den mi vychází lépe než u archy, menší náhodné příděli ve výsledku dávají stabilnější produkci.
Nemluvě o tom, že není omezena doba platnosti divu.
Ale i tady mi to připadá jako dolňkový efekt a jeslti optřebuješ řešit produkci nějakým zásadnějším způsobem, tak to samo stačit nebude.
 

ElfNostradamus

Veterán
V první vlně mraky urychlovačů těžko vyčíslit nějak jsem to neřešil, když se válely ve skladu, tj rychle portál na lv4 pak místo, neřešil jsem body a postavení, vyndal jsem asi 60budov: sety, některé manu a obytka...jel jsem převážně malé lodě /karanténa pomohla s časem na klikání/ v závěrečné fázi něco přes 70 malých lodí dohromady, ale obyvatelstvo -298k , takže se nedalo po celou tu dobu nic přistavět ani vylepšit, nicméně efektivní.
 

Lovec Krys

Legenda
Ono se to celé nějak zvrhlo do "Najít správný okamžik, kdy je možné odteleportovat půlku vesnice a postavit co největší flotilu".
 

GorGlin

Veterán
Pokud jsou ti jedno úkoly, tak můžeš po vyzkoumani portálu.
Pak už nepotřebuješ tolik té věci na U.
Ale asi i záleží na tom kolik máš času.
Já když makám, míň než tříhodinovky nestíhám, takze bych si vypnul město na mnohem delší čas, než někdo, kdo má čas klikat 15 minut.
 

Ludi

Veterán
@GorGlin Klikat na lodě po 15 minutách opravdu nejde, to by z toho člověk dostal zánět šlach nebo něco podobného.
I po 3 hodinách je dost, když k tomu jsou i manufaktury.
 

iDavis

Legenda
Demolátori z unuru ma tak trochu vracajú do éry starých turnajov (pokiaľ ide o množstvo klikania, na malých lodiach)..
 

Anthalas

Znalec fóra
No jo pridat tlacitko hromadna vyroba jako v dilnach uz bylo moc , tak si zahrajeme v elvenaru klikfest jak v diablu
 
Nahoru