• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího hledače

Deleted User - 42211

Guest
Bezvadný, konečně zase vícekolová soutěž, jdu počítat :D
 

DeletedUser1130

Guest
Zdravím, 9.2. večer ještě žádná soutěž nebyla a ani nevím na co mám odpovídat. Kde to najdu?
 

DeletedUser762

Guest
Nikde nic nevidím a hlásí mně to, že nemám dost oprávnění, takže jak se soutěží?
 

Iddun

Guest
9. 2. bylo včera a to bylo pvní kolo této soutěže. Stačí kliknout na Soutěže a tam na "O nejlepšího hledače". Jsou tam jak pravidla soutěže, tak první kolo :)
Vždy se podíváte na zadání soutěže a odpověď napíšete do příspěvku pod zadáním, stejně jako zde v diskuzi
 

DeletedUser1130

Guest
Mám ten samý problém. Maximálně se dostanu sem :-((
 

Deleted User - 42211

Guest
Co vám tam nefunguje? Klikněte na odkaz, který Iddun vložila a pak na 1. kolo...přečtete si zadání úkolu a napíšete odpověď
 

DeletedUser1269

Guest
ahoj.....nemam jak zjistit otazku....max. se dostanu sem :)))
 

Deleted User - 42211

Guest
Děckáá, tady to je jak v mateřské školce... Neznáte náhodou složky? Neumíte číst? Zde v diskuzi vám Iddun dávala odkaz, nechápu, kde máte problém, zkuste zapojit to, co vám sedí na krku...
lbcZY.jpg
 

DeletedUser2070

Guest
Předběhla jsi mě :) Už jsme to tu chtěl taky začít vysvětlovat obrázkama jak ve školce :D
 

Iefyr

Guest
jestli nejste schopni procházet sekcema obyčejnýho fóra, internet, natož nějakej počítač, není pro vás...

jinak co se tak koukám, tentokrát je ta hledačka víc na kvantitu než záludnost (ukrytost)
 

DeletedUser2574

Guest
Možná sem hloupá, ale mam odpovídat na úkoly jednotlivě, nebo napsat hromadnou odpověď, až bude zveřejněn poslední úkol?
 

Iddun

Guest
Vzhledem k tomu, že v pravidlech soutěže je napsáno:
  • Své odpovědi vkládejte pod příspěvek se zadáním.
  • Nové zadání bude zveřejněno vždy v 19:00,
tak by bylo vhodné odpovídat vždy na každý úkol zvlášť pod zadání.
 

DeletedUser1130

Guest
Ó vy božští, jimž učení jest netřeba, neb od zrození svého vše znají a ví, já nicotná vaši rady uposlechnu a k PC se již ani nepřiblížím, neb nehodna jsem v jeho blízkosti dlít!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1503

Guest
dva úkoly hotové poslané jsem zvědavá jestli si poradím s ostatními když nevím jak pozorně čtu a dozvím se (jsem důchodkyně a taky neovládám vše co jde s PC ale snažím se):);):)
 

DeletedUser1198

Guest
@slamborka3 no vidíš, paráda, 2 úkoly máš hotové, třetí je jen a jen na náhodě, s tím si nedělej starosti, prostě vyber tři dvojičky a odešli a jsi zase o kousek blíž ke splnění všech soutěžních úkolů :) a třeba i k diamantíkům ;):).
 

richenza 1

Znalec fóra
Ahoj, mám dotaz. Proč se mi při otevření spojleru místo obrázku zobrazí jen IMG v hranaté závorce? Týká se 3. úkolu soutěže O nejlepšího hledače
Díky za odpověď
R.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Prosím, můžu se tě zeptat. Zda se ti obrázky u prvních dvou úkolů zobrazují? Udělala jsem kontrolu a je to v pořádku.:)
 
Nahoru