• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší vědomosti IV

Hezká soutěž. Díky za ní. :) Jako nováček ve hře jsem se alespoň dozvěděla něco o spřátelených rasách.
 
Taky se mě tento druh soutěžení moc líbí ;) . Díky za příjemnou zábavu a těším se na další dobrodružství:) A kdybych náhodou něco vyhrál tak mě to sdělte opatrně at to se mnou nešvihne ;):)
 
Super soutěž od začátku do konce :-) hodně jsem se díky ní naučila :-) Děkuji
 
Ještě jednou děkuji za soutěž. :) Nečekala jsem, že se umístím. Chci se zeptat, kolik je na tom bonusovém obrázku těch slonů? :)
 
Bezvadná soutěž a gratuluji vítězům;) . Už si budu pamatovat že samet se vyrábí v manufaktuře na hedvábí:rolleyes: a taky se naučím pořádně číst zadání. Jedenáctou otázku jsem totiž špatně pochopil a připravil se o lepší umístění. Moc se těším na další soutěžení :)
 
Ahoj, už byly rozdány ceny vítězům nebo jsem jen netrpělivá? :) Díky
 
Zpět
Nahoru