• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší postřeh V

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Připravili jsme pro vás další soutěž. Pokud nám chcete cokoliv sdělit, budeme moc rádi, když nám napíšete. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5606

Guest
Ty chaloupky jsou příšerné! Myslím na obtížnost. Nejhorší je to, že se to nevejde na obrazovku a musí se docela dost rolovat. Tu chalupu snad nenajdu : (
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Obrázek jsem zmenšila. Příště tedy takový úkol vynecháme. ;)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Chaloupka byla úplně v pohodě. Obrázek jsem stáhnu, otevřel v malování a postupně jsem odškrtával stejné domy, až jsem ten jeden jediný originální našel. ;)

PS: ale teď z nějakého důvodu má malé rozlišení a nejde zvětšit. Co jste s ním provedly?
 

Tiha

Šéfkuchař
Někdo píše, že se obrázek dá zvětšit a rolovat, ale mě to tedy nejde, ať s tím dělám cokoli...:-(((
 

DeletedUser5606

Guest
Tak jsem si to ztahla do toho malovani a zacala skrtat... no a mam proskrtnuto vse ;) Ten rozdil musi byt pidi a ja jsem slepa!
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Rozdíl je dostatečně velký, aby byl k nalezení. Navíc víš, že je právě jeden, což dost situaci ulehčuje.
 

Deleted User - 500563

Guest
Ano, dnes bude poslední bonusový úkol. Pak bude následovat vyhodnocení veškerých příspěvků a vyhlášení vítězů. :)
 

DeletedUser5606

Guest
Vy vidíte ten napis v Bonusove otazce dobre? Ja to mam jenom jako rozmazane smouhy :(
 

DeletedUser5606

Guest
ja urcila pro písmena maslicky a pak to spocitala ;) Tohle mi prijde docela logicky, ale chaloupky furt nemam a to jsme na to koukali cela rodina :(
 
Nahoru