• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší kouzlo

Iddun

Guest
Opět přichází další soutěž, ve které rozdáváme diamanty pro 3 nejlepší díla. Pročetli jste si pravidla? Jaký je váš názor ke kouzelné soutěži? Chceme znát váš názor :)
 

Silver Whisper

Guest
Těším se na kouzla a doufám, že se nám podaří vymyslet něco prospěšného:)

Nedávno jsem podala návrh na kouzlo do sekce Nápady a návrhy, když ho drobet rozvedu, můžu se zapojit do soutěže?
 

Iddun

Guest
pokud to je tvůj autorský návrh, tak můžeš ;) Nesmí to být převzatý od někoho jiného :)
 

DeletedUser2097

Guest
Super soutěž, děkuji za ni a přeji ať se všem daří a ať nejlepší kouzlo dostaneme i do hry samozřejmě...je jich hrozně málo a bylo by to fajn mít jich víc:)
 

DeletedUser2097

Guest
trvalo to trošičku déle neboť sem si hrál s obrázkem:D
 

Iefyr

Guest
Čekal jsem už nějakou literární soutěž zase... :D No, jenom 50 zobrazení témata se zadáním? :( :( Vědí o tom vůbec hráči skrze zprávu do hry?
 

DeletedUser1148

Guest
Koukám ,že zatím jen dva návrhy ,ale oba úžasné.Bude asi hodně těžké rozhodovat.Škoda ,že o této soutěži neví více hráčů.V našem spolku to rozhlásím :)
 

Deleted User - 124067

Guest
Zdravím,

nepodařilo se mi najít způsob jak přidat nový topic k ostatním návrhům na kouzla, tak snad nebude vadit že to píši k tomuto....
......
díky za pomoc už jsem to přesunul :)
 

Přílohy

  • upload_2017-5-17_11-17-4.png
    upload_2017-5-17_11-17-4.png
    51,9 KB · Zobrazení: 264
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3133

Guest
Kouzlo stavitel:

- zrychlení výstavby budovy kterou zrovna stavíte (rád bych viděl zkrácení času o 50%)
- účinnost po dobu stavby nebo alespoň 12h
- cena - od každé ne bonusové 1ks
- doby výroby kouzla 12h
 

tolkiens

Pokročilý žák
Jednoduše přidáš topik pomocí mega + viz screen...

Zobrazit přílohu uživatele 1704
Nibelion super nápověda ,ale koukám že si toho stejnak někteří nevšimli. ;)

Kouzlo stavitel:

- zrychlení výstavby budovy kterou zrovna stavíte (rád bych viděl zkrácení času o 50%)
- účinnost po dobu stavby nebo alespoň 12h
- cena - od každé ne bonusové 1ks
- doby výroby kouzla 12h
LordDragon vložil jsi to do špatně sekce jukni na komentář nad tebou od Nibeliona.Tam máš ukázku

//odstraněn doublepost, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1210

Guest
Čus jak změním pojmenování (dal jsem tam název kouzla místo nicku)?
 

DeletedUser3164

Guest
Navrhuji kouzlo Invent budova by se jím uschovala do inventáře. Nemusela by se bourat, jen by se znovu zasadila z inventáře do mapy.
 

Iefyr

Guest
Ono mně je jasný, že je to jenom místní soutěž, takže u žádnýho ze soutěžních kouzel neexistuje příslib jeho implementace, ale přesto by lidi mohli mít trochu sebereflexe a nesoutěžit s totálníma pakárnama, který s touhle hrou absolutně nejdou dohromady. :D Imho výběr vítěze opravdu těžkej nebude. :)
 

DeletedUser2097

Guest
Jde to od devíti k pěti, příspěvkům chybí nějaký styl dle příkladu, a aby byla trošku rozumná by taky neuškodilo. Prozatím se mi líbí asi jenom tři :)
 
Nahoru