• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž O nejlepší budovu Pohřbeného města

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým

O nejlepší budovu Pohřbeného města



Vážení elfové a lidé,

událost Pohřbené město právě skončila! Určitě se vám již povedlo získat některé z budov, které jste chtěli. Pochlubte se vašimi úlovky v naší soutěži.

Vaším úkolem je vytvořit screenshot vámi získaných (a to libovolných) budov z této události, které jste si postavili ve vašem městě!


l%C3%ADstky411do.png



Pravidla soutěže:
  • Váš screenshot budov vkládejte PŘÍMO do tohoto tématu jako nový příspěvek.
  • Každý soutěžící odesláním díla potvrzuje, že se jedná o screenshot jeho města.
  • Na screenshotu musí být viditelné vaše herní jméno i s herním avatarem.
  • Každý se soutěže smí zúčastnit pouze s jedním screenshotem.
  • Soutěž potrvá od 16.03 do 27.03 do 23:59, po tomto datu již nebude žádný příspěvek hodnocen.
  • Na konci soutěže vylosujeme 5 náhodných výherců.
  • Při nedodržení pravidel bude soutěžní příspěvek vyloučen ze soutěže! Elvenar tým si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla soutěže nebo celou soutěž zrušit.
Jak vytvořit screenshot

Návod na vložení obrázku


Odměny:
  • 1. místo - 500
    Diamant.png
  • 2. místo - 500
    Diamant.png
  • 3. místo - 500
    Diamant.png
  • 4. místo - 500
    Diamant.png
  • 5. místo - 500
    Diamant.png


Máte jakékoliv nejasnosti ohledně této soutěže? Nebo chcete diskutovat s ostatními o této soutěži? Zde je k tomu příslušné vlákno!


S přátelským pozdravem
Elvenar tým
 

Deleted User - 848903760

Guest
V tomto eventu jsem na budovy nemel stesti. Mam jen nekolik lodi trpasliku a budovu Ozveny zapomenutych.
mesto.jpg
 

Hexik

Znalec fóra
mam samozrejme i dalsi budovy ve sklade ktere cekaji po ds, vykopaka je super co ji schazi na vzhledu dozene vyrobou a moznosti vyberu
vykopavka.jpg
 

Mescal

Znalec fóra
Ono se není až tak moc čím chlubit, mimo hlavní eventové budovy jsem postavil již jen Hvězdárnu, jinak to u mě byla na nové užitečné budovy dost bída. :)
OZ.png
 

Isis

Kolemjdoucí
Pro mně nováčka se hodí kdejaká budova.
Proto sem několik postavila a další mám ukryté ve skladu ;)
Snímek obrazovky 2022-03-21 163935.jpg
 

Laci654

Pozorovatel
Bylo to fajn, mám hlavní budovu, 3 x Amuni bar, Pouštní strážní věž, Lodě Amuniů a Hebké písky. No mít tak město nafukovací........, ale není:)
 

Přílohy

  • Soutěž.jpg
    Soutěž.jpg
    577,6 KB · Zobrazení: 68
Naposledy upraveno:

Karina

Kolemjdoucí
Moc se mi v téhle události nedařilo ale mám Ozvenu zapomenutých ve 2 fázi.
 

Přílohy

  • Screenshot_20220321_200509.jpg
    Screenshot_20220321_200509.jpg
    689,9 KB · Zobrazení: 54

Chocchunk

Kolemjdoucí
Bohužel jsem byla týden offline, takže jsem nedotáhla soutěž do konce... Ale budov mám celkem dost, jen na ně nemám dost místa.
received_496397475498283.jpeg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru