• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Nubian

  • Zakladatel vlákna DeletedUser740
  • Vytvořeno

DeletedUser740

Guest
Zdravím všechny co jsou tu . Narazil jsem na tuto hru úplnou náhodou asi tak před dvěma hodinama a zatím to tu vypadá moc pěkně . Moc online her jsem nehrál ale jednu jsem hrál dost dlouho a byla teda je to srdcovka ale pořád to tam lamím protože moje angličtina je naprosto katastrofická . Hra se jmenovala Lineage II ale z ofik serveru jsem přešel na několik Českých serverů které se časem položili vlivem špatného vedení ( časté modernizace a wipe za účelem náboru nováčků a naprosté ignorování starých členů a komunit ) . Takhle jsem přežil 4 servery a už mě nebavilo začínat furt od nuly . Naštěstí jsem poznal na LII skvělou partičku se kterou jsem procestoval ony 4 servery aniž by jsme se rozpadly a jednou do roka se scházíme ( už 8 dlouhých let ) a pořád občas hrajeme protože jsme zavisláci :-D .
 

DeletedUser133

Guest
Zdravím tě @Nubiane,
Rád tě vidím na fóru ted' jsem se díval na upozornění témat a ty jsi tu prostě frčel :) což je skvělé ;)
Budu taky rád když se staneš komunitou.
A určitě se můžeš přidat k našemu společenství.
Více o našem společenství najdeš ZDE
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
Vítej mezi nás, Nubiane .
Přeji Ti, ať se Ti hra líbí a těším se, že se budeme potkávat také tady na fóru.
Přeji hodně radosti, zábavy a pohody, nejen při hraní Elvenaru.
ffae86399e69ddf3.jpg
 
Nahoru