• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nový vzhled fóra

papap

Mistr slova
Možná bych trochu změnil barvy aspoň barvu okolo komentářů,tak nějak to vše splývá dohromady a zdá se mi to vše méně přehledné...
 

iDavis

Legenda
V mobilnej verzii by bolo podľa mňa vhodné trochu zmenšiť priestor okolo prezývky hráča ktorý vytvoril príspevok, je strašne veľký, stačila by tak polovica.

20170427_184824.png
 
Naposledy upraveno:

dRaczek

Pokročilý žák
Já bych uvítal zvolit si změnu barev. Preferuji tmavší pozadí a světlý text kvůli čtení (přeci jen už jsem téměř vetchý stařec co hůře vidí :D )
 

Iefyr

Guest
tak to jsme rádi, že jsme se o tomhle šoku mohli dozvědět dopředu :D jsem rád, že sem vlastně nemám nějak moc potřebu chodit, páč si nechat tímhle ničit oči... noo, to teda nevím .D
 

Maxa

Znalec fóra
kontrast v haji a ta dominantní lišta a navic dole me uz začíná dráždit.
namaha to oci. zprvu se to zdálo nepodstatné, ale cim vic tu čtu, tim je mi to neprijemnejsí a nepříjemejší. :( a tet koukam. smaily jsou neviditelní :mad:
 

Alexandrie16

Pokročilý žák
Nový vzhled fóra mě dost překvapil. Delší dobu jsem zde nebyla a nevěděla jsem, co se chystá. Nevím, jestli jsem překvapena mile nebo nemile. Ze začátku mi dělalo problém se zorientovat. Přihlašování jinde, najednou spodní lišta... ale na to se dá v pohodě zvyknout. Ale na co si asi budu zvykat hodně dlouho je barevnost, nebo spíš nebarevnost, fóra. Opravdu souhlasím s ostatními, že se mohly zanechat barvy a nebýt to takto, jak tu už někdo psal, vyblitý. Je to škoda, dříve se mi fórum líbilo více.
 
Nahoru