• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální nové spôsoby získania rún

DeletedUser34

Guest
No ešte tu sice divi nemáme ale už na beta svete su v testovaní a tak by som chcel navrhnuť zlepšenie
ako by sa dali získavať runy

1. výmena za relikvie ktoré sme už získali a to v pomere za 8 relikvií dostaneme 1 runu
( bolo by to férové pre všetkých hráčov či už nových alebo starších)
2. spôsob za motiváciu za každých 50 motivácii by padla 1 runa
( no tam by sa dalo ešte premyslieť či by to bolo pevne stanovené po danom počte alebo by to mohlo byť náhodné ako je to na FoE hľadanie planikov )
3. zámenov za suroviny trebarz za 5000 kusov suroviny na ktoru ma bonus hráč
a to tak že keď ma ocel , svitky, prach tak by vložil po 5000 kusov skaždej a dostal by jednu nahoddnú runu

to je len pár návrhov aspoň jeden by sa mohol skusiť implementovať do hry čo vy na to ???
 

DeletedUser418

Guest
Ano, milý protokole, tento Tvůj návrh ráda podpořím.
20151027144597034115751.gif

Já jsem začala hrát teprve nedávno, a tak se mě Divy ještě hodně dlouho týkat nebudou - dnes jsem se přehoupla teprve do III. Vzestupná magie, ale pro vás hráče, kteří již hrajete déle, či dokonce od začátku, tak by toto mohlo být dobrým řešením, jak vaše znevýhodnění oproti začínajícím hráčům, vyrovnat, co se získávání run týče.
20151027144597060344348.gif
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No je fakt, že když jdou kupovat VB za surky, tak proč ne tohle... Na tom něco bude, takže promyslet cenu (a nárůst, aby to nešlo kupovat dokola za pakatel). Za motivace... No, možná taky. Vyřešilo by to (nebo aspoň z části/trochu) třeba tu situaci, kdy hodně lidí nemotivuje. Těžko říct no, každopádně zase větší hráči mají lehčí získávání. Já třeba za jedno kolo sousedů + cech bych měl minimálně dvě runy a do třetí bych neměl zas tak daleko. Oproti novějším hráčům, kteří mají zase míň sousedů. Každopádně by se tím třeba i vyvážilo ten nepoměr pro hráče jako my, co jsme daleko. Ty relikvie by se určitě hodili, momentálně jsou na prd. Ale zase těžko říct, jestli s nimi vývojáři nezamýšlí něco udělat v novinkách v budoucnu.
 

DeletedUser254

Guest
3. zámenov za suroviny trebarz za 5000 kusov suroviny na ktoru ma bonus hráč
a to tak že keď ma ocel , svitky, prach tak by vložil po 5000 kusov skaždej a dostal by jednu nahoddnú runu

Za tohle ti hodně lidí určitě poděkuje :)
Já nemám suroviny na rozdávání, hlavně v momentě kdy odemknutí výzkumu už chce pár tisíc surovin.
Vyjadřovat se k něčemu co ještě není ve hře mi přijde zvláštní, takže než dám rozhodující vyjádření ( co jako Já na to ) počkám z čím přijdou tvůrci.
 

DeletedUser34

Guest
Norquis ja to sem davam lebo uz mma stym skusenosti a viem ako to funguje
len ma sklamalo nateras ze je pisane že runy daju za úlohy ale spravil som uz 10 neopakujucich uloh a stale ziadna za runu neviem ci to bude az na konci ked splnim všetky trpaslicie ulohy
inak GodAngelo tie runy by neboli podla vlastneho výberu ale naodne takze by sa to moc neulahcilo ale ak by uz bol v kruhu run odomknuty dany symbol tak runa sa zmeni na ten crep nakolko 10 crepov nazbierat je naozaj dost ťazke a bez pouziti diamantou je to asi tak praca na 3 mesiace :)) prave som dal odomikat provinciu napisalo my odomikanie 1 den a 3 hodiny to je fakt katastrofa
 

DeletedUser34

Guest
no blo by to dobre kludne by mohli dať aj za motivovanie 150 ludi jednu runu :D
 
Nahoru