• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Noční rozklad

Mehmed

Učedník
Ahoj. Existuje nějaký limit, kde se při jeho překročení všechny prastaré divy vrátí zpět na 10 procent rozpadu? Diky
 

Lovec Krys

Legenda
Základ pro všechny rozpadavé suroviny je 10% rozklad.
Pokud nějaký div snižuje rozpad, funguje jeho efekt bez omezení.
U všech divů je limit snížení 2%, pod ty to nejde, ale za žádných okolností to zase nenaroste.
Tzn., když budu mít Soumračné věže snižující rozpad semen na lv30, sníží se mi rozpad na 2% a to bez ohledu na to, zda mám semen 10 000 nebo miliardu.
Když vylepším Soumračné věže na lv35(max), zůstane rozpad semen stále na 2%.
 

Elvinka12

Učedník
mela by to byt jen vizualni chyba div by mel pracovat v poradku, ale pokud to nejak jde zkus overit ve hre chovani bonusu z divu ci tomu tak opravdu je
 

CuteBenhur

Pozorovatel
Najdu si jinou hru ... Končím, to už je na mě moc,už mě to nebaví už vám nedám ani halíř
ooooo
 

ElfNostradamus

Veterán
čoveče...někdy to chce trocha trpělivosti...je to jak v životě...nic není dokonalé dokonce i mnohé jiné hry...necht´ se ti daří jinde a časem si vzpomeneš až se ti bude hra sekat nebo dělat bugy....hlavně klid a nohy v teple :)
 
Nahoru