• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Nezvýšení výroby v bonusové manufaktuře po zisku relikvií

DeletedUser5188

Guest
Ahoj, už se mi poněkolikáté stalo, že jsem získala dostatečný počet relikvií k tomu, aby se mi zvýšila výroba v bonusové manufaktuře - a nic. Když se mi to stalo poprvé, myslela jsem si, že jsem se třeba spletla. Ale pak se to stalo podruhé, a pak znovu, a znovu..., a proto jsem si na to začala dávat pozor, a začala jsem si hlídat, jaký je objem výroby mramoru (nebo dalších bonusových surovin) těsně před ziskem poslední relikvie potřebné ke zvýšení výroby. Dnes se mi to stalo opět - získala jsem relikvie v turnaji, a po zisku posledních dvou relikvií vyskočilo okno, že se výroba mramoru zvyšuje z X % na Y % - a nic... výroba zůstala stejná, jako před ziskem relikvií (objem výroby mramoru se nezvýšil...). Samozřejmě jsem zkusila obnovit hru, chvíli počkat, než se to třeba "načte" v systému, ale bylo mi jasné, že je to ZASE tady... Stalo se mi to také u bonusové manufaktury na křišťál i na elixíry. Prosím, můžete mi vysvětlit, jak je tohle možné? A hlavně - je možné to nějak opravit? Mám tuhle hru moc ráda, opravdu mě baví ji hrát, ale co mě už opravdu nebaví, je to, že se mi záhadně nezvýší výroba, když získám dostatečný počet relikvií... Děkuji.

A. Verze hry: v1.62.2-(13fce5280) (2018-09-06 8:15)
B. Prohlížeč a jeho verze: Google ChromeVerze 68.0.3440.106 (Oficiální sestavení) (64bitový)
C. Verze Flash Playeru: 31.0.0.108
D. Operační systém: Windows 10
E. Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
F. Herní svět: Arendyll
G. Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 3/5 nebo 4/5
H. Detailní popis chyby: viz výše v popisu situace
CH. Kroky, které vedou k chybě: viz výše
I. Screen (obrázek) chyby
:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5188

Guest
Fajn, takže to celé mám zase vysvětlovat někde jinde...? :confused: I tak díky za odpověď a za Tvůj čas, který jsi mému dotazu věnoval.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, tato sekce slouží především k hlášení globálních chyb, které se dotknou většího množství hráčů.

Pokud jde ale o individuální chybu, tak kolegové z herní podpory musí vyhledat tvůj účet v databázi, kde si najdou všechny potřebné informace, které potřebují. Aby tak mohli ovšem učinit, je bohužel nutné, abys jim napsala tiket. Ten se totiž bere jako oficiální svolení, že si mohou o tvém účtu vyhledat všechny potřebné informace, díky kterým mohou chybu ověřit. Bez tohoto svolení k tvému účtu nemají přístup, takže chybu nemohou ověřit.

PS: Do tiketu stačí vložit odkaz na toto téma, není nutné nic znovu popisovat. )
 

DeletedUser5188

Guest
Děkuji za odpověď i za vysvětlení. Netušila jsem, jestli někdo nemá stejný problém jako já. Když jsem sem vkládala svůj příspěvek, trochu jsem i doufala, že by se třeba mohli ozvat další hráči s tím, že se jim to samé děje také. Ale vypadá to, že problém s (ne)zvyšováním výroby v bonusových manufakturách se zřejmě vyskytl jen u mě...o_O No nic, i to se stává :)
 
Nahoru