• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Nezobrazuje se nové upozornění ,když jsem online na městečku v průběhu hry.

DeletedUser1148

Guest
Verze hry : v1.13.9-(4bbe5a1) (2016-08-31 9:42)
Prohlížeč a jeho verze : Google Chrome , Verze 52.0.2743.116 m
Verze Flash Playeru : You have version 22,0,0,209 installed
Operační systém : Windows 8,1
Rozlišení obrazovky : 1366 x 768
Herní svět : Oba světy - Arendyll i Winyandor
Jak často se chyba opakuje ? : Když jsem připojená na městečku v průběhu hry.
Současný stav : Pokud jsem připojená a hraji na městečku ,tak v průběhu hry se neukazují nová upozornění.U zvonečku se neobjeví červené číslo ,přestože jsem právě obdržela sousedskou výpomoc nebo proběhl obchod.Zjistím to až po rozkliknutí,kdy je vidět tučně nové upozornění.Po připojení se ale počet nových upozornění objeví.Neobjevuje se jen v průběhu hraní ,když jsem online.
Očekávaný stav : Že se upozornění budou opět objevovat.
Kroky ,které vedou k chybě : Po přihlášení se nová upozornění objeví,přečtu je a v průběhu hry se nové upozornění u zvonečku neobjeví ,ale po rozkliknutí je tučně zvýrazněno a je vidět ,že přibylo nové upozornění.Po odhlášení a opětovném přihlášení se ale čísilko ,ukazující počet nových upozornění objeví.Neobjevuje se jen při hře ,když jsem online.

Tak jsem hlášení chyby opravila ,tak snad již bude možné ji opravit.Lépe to neumím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
To mohu potvrdit. Oznámení se v průběhu hry neobjeví, pouze po aktualizování okna s hrou (případně při dalším přihlášení). Po otevření zvonečku jsou ale ztučněný
 

DeletedUser1148

Guest
ona ta chyba je už od poslední aktualizace asi,ale nějak jsem zapomněla to nahlásit.Až včera ,když mi přišlo 8 nových upozornění a nic se neobjevilo mi došlo ,že to nikde zatím není nahlášeno.Jsem v poslední době nějaká zabržděná:D:p
 

DeletedUser2097

Guest
Rád bych se připojil a potvrdil, že tato chybička je velmi nemilá, pokud je človek na tato varování zvyklý.
Poprosil bych o opravu :)
 

DeletedUser2116

Guest
Koukám, že tady někteří již neví, co chtějí. Prvně všem vadí, že jim čísilko na nová upozornění nemizí a teď, že se jim nezobrazuje... :D :D :D
 

papap

Mistr slova
Tak toto mě nikdy nevadilo že se zobrazují,aspoň je vidět že se něco dělo a nemusím náhodně klikat abych to zjistil.Naopak mě to zhrozilo,když čísilka nejsou...
 

DeletedUser1198

Guest
8 příspěvků o jedné chybě, nádhera a kdopak ji nahlásil na podporu? :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Na jednu stranu si ceníme, že hráči chybu nahlásí, každopádně pokud je chyba nahlášena bez využití formuláře, moc nám to nepomůže. Takže je tu sice osm příspěvků, ale žádný není takový, jaký potřebujeme. ;)
 

DeletedUser1148

Guest
Forseti příspěvek jsem opravila ,viz výše. Snad již tedy bude možné s tou chybou něco udělat.Lépe to neumím.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Smím se prosím zeptat, zda problém přetrvává i ve verzi 1.14? Pokud ano, je tomu tak prosím u všech hráčů?:)
 

DeletedUser2097

Guest
Bohužel problém stále trvá a pro zobrazení oznámení je třeba refresh stránky.
 
Nahoru